Ворота і
хвіртки

Ворота і 
хвіртки
Гарантія 
20 років
Гарантія
20 років
Автоматизоване виробництво 
роботом-автоматом
Автоматизоване виробництво
роботом-автоматом
Відповідність 
сертифікату 
СЕ та ISO
Відповідність
сертифікату
СЕ та ISO
Замовляйте в один клік
Замовляйте в один клік
Ми перетелефонуємо і узгодимо усі деталі
+380

СТОВПИ

бетонують на глибину від 80 см для стійкості конструкції

Ворота і 
хвіртки

Засови

або тримач необхідний для забезпечення опірності воріт

Ворота і 
хвіртки

секція

стане ідеальним доповненням до розпашних воріт

Ворота і 
хвіртки
Розпашні ворота Дуос
Розпашні ворота Дуос

Конструкція з надміцними подвійними горизонтальними прутками для проїзду на приватні, дачні та промислові ділянки зі стулками з оцинкованого металевого матеріалу та додатковим покриттям поліефірною фарбою.

Розпашні ворота Industry
Розпашні ворота Industry

Ворота Industry – новинка виробництва Сітка Захід. Конструкція з металевих профілів гарантує антивандальний захист, довгостроковість використання, стійкість до корозії, пошкоджень, простоту установки, тому міцна, якісна та безпечна. Ворота відмінно вписуються в дизайн, поєднуючи в собі захисні функції, комфорт у користуванні та гарний естетичний вигляд.

Розпашні ворота ЕКО
Розпашні ворота ЕКО

Розпашні ворота ЕКО ергономічно міцні та легкі водночас, з простим типом побудови сітчастої основи, меншою вагою, інноваційною комплектацією, покращеними захисними властивостями - тренд у сфері огородження.  До того ж особливості побудови дозволили в рази здешевити вартість без втрати антикорозійних, антивандальних властивостей, терміну експлуатації. Саме тому ворота ЕКО – вибір номер один серед замовників, адже вони надійні, якісні та служитимуть десятки років. 

Відкатні ворота Дуос
Відкатні ворота Дуос

Ворота з оцинкованого металу вкриті полімерним покриттям – найкраща ідея для організації проїзду на приватну або промислову територію. За бажанням можуть оснащуватись автоматикою та системою захисту, що свідчить про те, що вони гармонічно поєднують в собі захисні та естетичні функції.

Відкатні ворота Industry
Відкатні ворота Industry

Ворота Industry забезпечують максимальний вклад в безпеку території та у комфорт при користуванні. В’їзна конструкція зроблена зі зварених металевих профільних труб, які оцинковують, покривають додатковим шаром полімерної фарби і зварюють в полотно, складники якого розміщені на мінімальній відстані, щоб унеможливити перетин конструкції. Антивандальний захист, довгостроковість використання, антикорозійна стійкість, можливість додаткової установки автоматичного управління - характеристики, які не залишають аргументів у виборі проти.

Ворота і 
хвіртки
Ворота і 
хвіртки

МИ продали БІЛЬШЕ

1 000 000

воріт і хвірток

Залиште заявку вже зараз
Ми перетелефонуємо і відповімо на всі питання
+380
Хвіртка Дуос
Хвіртка Дуос

Хвіртка – це невеликі двері в огорожі з замком з використанням мінімуму конструкційних матеріалів. Виготовляється з оцинкованої сталі, вкрита порошковим поліефірним покриттям, має подвійні горизонтальні прутки. Продукція антивандальна, надміцна, відповідає європейським стандартам, змодельована з урахуванням сучасних стильних тенденцій.

ХВІРТКА DUOS BOX
ХВІРТКА DUOS BOX

Хвіртка DUOS BOX  - найновіша розробка нашого виробництва. Відтепер ще безпечніша доставка та ще більш доступна ціна. Більш оптимізована комплектація без втрат захисних характеристик, ціна на 20% дешевша, нова упаковка в коробці, яка є тільки у нас – все це хвіртка DUOS BOX.

ПРОПОНУЄМО ПОСЛУГУ
МОНТАЖУ
Ми перетелефонуємо і відповімо на усі питання
+380
Хвіртка Industry
Хвіртка Industry

Хвіртка Industry – це оптимальне рішення для естетичної організації проходу з антивандальними характеристиками на приватній, комунальній або промисловій території. Хвіртка з вертикальних профілів виробляється способом зварювання металевого оцинкованого профілю на достатній відстані, щоб унеможливити перелаз, і додатково фарбується захисним шаром - полімерною фарбою. В результаті отримуємо хвіртку, зроблену з урахуванням сучасних архітектурних рішень для ділянок, де потрібен посилений захист, яка гарантує довгостроковість служби, стійкість до корозії, пошкоджень, перетину, тому вона надійна, якісна та гарна.

ГРАДАЦІЯ ЦІН
Зробіть замовлення
Оберіть тип, висоту та ширину воріт та хвіртки
Акція -25%
Хвіртка 1,70м/1,00м 200х50мм 5,00мм/4,00мм/5,00мм
Акція -25%
Ворота відкатні 1,50м/4,00м 200х50мм 5,00мм/4,00мм/5,00мм
Акція -25%
Хвіртка 1,00м/1,00м 200х50мм 5,00мм/4,00мм/5,00мм
Акція -25%
Ворота розпашні 1,50м/5,00м 200х50мм 5,00мм/4,00мм/5,00мм
Огорожі монтаж - найкращий наш
Огорожі монтаж - найкращий наш

Плануєте придбати огорожу, проте думка про установку зводить Вас з розуму? Довіртесь професіоналам. Ми встановлюємо огорожі швидко і якісно. Ми дотримуємось усіх правил та нюансів процесу та виконуємо монтажні роботи з блискавичною швидкістю в найкоротші терміни. У результаті ви отримаєте міцну та стійку огорожу, яка буде стояти, стояти, стояти та стояти!

20 років 
гарантії
20 років
гарантії

В виробництві використовуємо оцинкований метал, виготовлений за технологією Oxsilan, що забезпечує максимальний антикорозійний захист та щільну сполуку з високоякісним полімерним покриттям. В результаті продукт не піддається впливу опадів, високої вологості, високих або низьких температурних показників та стійко служить понад 20 років, що підтверджено гарантією.

Сертифікат 
відповідності СЄ
Сертифікат
відповідності СЄ

Документ підтверджує, що зразки відповідають вимогам європейських стандартів EN 10223-7:2012. Оцінка проведена польським тест-центром науково-виробничої фірми ‘’ZOND’’.

Товар оцінено за якісне виготовлення і зовнішній вигляд. Це лише підтверджує той факт, що ми виробляємо продукцію європейської якості за українськими цінами.

Залиште заявку вже зараз
Ми перетелефонуємо і відповімо на всі питання
+380
Зроблено на всі віка

Розпашні ворота

Розпашні ворота - конструкція для проїзду на приватні, дачні та промислові ділянки зі стулками з оцинкованого металевого матеріалу та додатковим покриттям поліефірною фарбою. За бажанням оснащуються автоматикою, що свідчить про те, що гармонійно поєднують в собі захисні та естетичні функції.

Ворота розпашні в каталозі виробника Сітка Захід

Кожен бажає бути спокійним за власну безпеку. Цілісний паркан - кращий варіант для реалізації даної мети. Міцні розпашні ворота з зварної сітки здатні захистити територію від зловмисників. Тому пропонуємо розпашні ворота, які відрізняються надійністю, легкістю в монтажі, довговічністю і високою якістю. Якщо бажаєте дешево купити міцну конструкцію, яка буде прикрашати територію мінімалістичним дизайном - замовляйте розпашні вуличні ворота з прутів від заводу Сітка Захід.

Про якість продукції свідчить попит, що росте з кожним роком. Більшість споживачів, які хочуть встановити паркан, вибирають в поєднанні з секційною огорожею - сучасні розпашні ворота парканні. Альтернативний варіант з сітки рабиці - відійшов на другий план. За поточний рік нами випущено 3150 позицій даної категорії. Це свідчить про те, що виробничі масштаби дозволяють виробляти по 8-9 одиниць в день.

Види воріт розпашного типу

Компанія Сітка Захід виробляє продукцію своєї марки, яка призначена для промислового і колективного користування. Під замовлення за фірмовою технологією виготовляємо до 8 метрів ширини. Виробляємо такі варіанти:

 • розпашні, які відкриваються в обидві сторони на вибір: всередину або назовні;
 • відкатні, або зсувні - методом зсуву вздовж огорожі.

Виробництво складається з оцинкування металу з подальшим автоматизованим полімерним покриттям порошковою фарбою, що у рази стійкіші, ніж алюмінієві, залізні або сталеві комбіновані споруди з металопрофілю. Купити розпашні ворота можна у будь-якому кольорі в тому числі і на замовлення, але найбільш затребуваними кольорами вважаються:

 • зелений RAL 6005;
 • антрацитовий RAL 7016;
 • коричневий RAL 8017.

Особливості конструкції

Основою служать дві симетричні частини зі стовпами з профільної труби, що в підсумку утворюють цілісний каркас. Це несе за собою ряд переваг, адже завдяки цьому мають набагато більшу жорсткість, ніж суцільні, з штахетника, тим самим більш зручні в транспортуванні. Існує єдиний стандарт комплектації:

 • 2 частини основи;
 • 2 стовпи;
 • 2 нижніх засови;
 • заглушки на стовпи;
 • ручка з двох частин;
 • замок;
 • серцевина;
 • комплект з 5 ключів;
 • запірна планка для замка.

Додатково пропонується автоматика з пультами управління, корпус якої зроблений з нержавійки.

Переваги розпашних конструкцій

Головними перевагами можна назвати економію простору, невибагливість у догляді, довгий термін експлуатації, завдяки антикорозійним властивостям із захистом від вологи, подряпин, морозів. Тобто через 10 років служби конструкція збереже первинний зовнішній вигляд.

Опис характеристик виготовлення розпашних воріт:

 • полімерне покриття - надійний захисний вогнестійкий шар від механічних пошкоджень, опадів, вологості, утворення іржі;
 • подвійний горизонтальний пруток забезпечує додаткову міцність;
 • сертифікована якість продукції, відповідність ГОСТ і європейським стандартам, задокументована гарантія;
 • автоматизовані зварні з'єднання без пошкодження покриття;
 • можна замовити унікальні розміри з потрібними параметрами;
 • можливість монтування додаткового захисту у вигляді автоматики для полегшеного механічного закриття і відкриття;
 • тривалий термін служби.

Якщо говорити про недоліки, то їх практично немає. Єдиним мінусом можна назвати прозору структуру, адже територія огороджувальної ділянки буде доступна для сторонніх очей. Але дана деталь не впливає на попит, про що свідчать чисельні позитивні відгуки, оцінки та рекомендації.

Розпашні вироби з металу в асортименті

Sitka Zahid виробляє огорожі під ключ з воротами і хвірткою в рамці різного виду і типу. Приклади позицій каталогу:


Висота (м)


Ширина (м)


1.5


4, 5


1.7


4, 5


2.0


4, 5

 

Продукція має набір стандартних параметрів:

 • діаметр прутка 5/4/5 мм;
 • розмір стовпа 80х60 мм;
 • вічко 200х50 мм.

Області використання

Де використовують? Купують для огорож для в'їзду, заїзду на територію різних об'єктів:

 • на вулицю для приватного будинку з урахуванням потрібних властивостей;
 • у двір багатоквартирного будинку;
 • для дачі, особняка, котеджного селища зі стильовою єдністю мікрорайону;
 • для промислових будівель, цеху, де потрібні широкі в'їзні отвори і підвищена витривалість конструкції;
 • для виробничих будівель і споруд;
 • для паркінгу;
 • для автостоянок приватних і комерційних будівель;
 • для дитячого садка, шкіл або інших навчальних закладів;
 • для стаєнь і корівників;
 • для будмайданчика;
 • для автомийок.

Ціноутворення і монтаж

Кожного клієнта цікавить питання розпашні ворота ціна за 1м2. У прайс-листах вартість вказана без установки, доставки і додаткових опцій, тобто без урахування суми за автоматичний механізм. Остаточний розрахунок з хвірткою або без хвіртки залежить від висоти і ширини. Це ж стосується і монтажу.

Вартість виготовлення

Скільки коштує виготовити продукт? Чим вищі і довші секційні ворота, чим більша вага і фактична маса, тим дорожче розцінка. Тому клієнт обов'язково знайде те, що шукає: як економ-класу, так і більш дорогий металовиріб. Фірма надає знижки в залежності від суми замовлення, тому чим більше замовлення, тим вигідніше купувати.

Також кожен має можливість замовити красиві вироби індивідуального виготовлення з непрайсових позицій. Ціни на стандартні прайсові металовироби даного виду продукції вказані в таблиці за цілісний товар, а не за кв м:

Актуальність ціни потрібно уточнювати у менеджера. Персональний консультант за лічені хвилини складе кошторис, зробить розрахунок зі знижкою, що сприяє швидкій відправці.

Послуги монтажу

Компанія надає можливість придбати паркан, ворота і хвіртку, а також встановити огорожу під ключ. Тобто замовити розпашні вироби недорого можна як з монтажем, так і без. Монтуються просто, однак виникають складності на етапі вирівнювання. Не передбачається установка додаткової рейки в землю, монтування відбувається без зварювання, що значно полегшує процес. Для тих, хто хоче заощадити, описуємо в інструкції як відбувається установка розпашних воріт.

Рекомендації по установці розпашних воріт гіттер

 Прості рекомендації:

1. Очистити ділянку від зайвого сміття, рослинності, вирівняти ділянку на схилі або підйомі.

2. Викопати за місцем розмітки 2 ями глибиною від 80 см і виставити по рівню стовпи.

3. Закрутити гвинти на стовпах за допомогою проміжку для регулювання.

4. Встановити тримач внизу обох половинок конструкції для опірності виробу.

5. Забетонувати стовпи.

6. Встановити запірну планку замка для чіткої фіксації.

Більш докладну інструкцію монтажу на ділянку будинку з фото і відео можна знайти на офіційному сайті.

Чому нас вибирають

Купити ворота металеві розпашні з наявності можна на одному з 18 філіалів, розміщених по території України, в таких як Чернівці, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Мукачеве, Черкаси, Херсон, Вінниця, Полтава. Але придбати продукцію можна і в Кривому Розі, Запоріжжі, Кременчуці, Чернігові, Кіровограді, Ужгороді, Івано-Франківську в інтернет-магазині з доставкою за вказаною адресою. Розпашні ворота під ключ нашого виробництва прикрашають як великі міста, так і маленькі затишні селища Європи, адже активно здійснюється продаж на експорт. У зв'язку зі збільшенням попиту - відкрито філіал у Польщі. Також надається можливість індивідуального замовлення непрайсових позицій як вітчизняному клієнту, так і іноземним партнерам. На виробництво воріт мрії для будинку або виробництва з установкою піде до 45 днів.

Вас чекають привітні менеджери, які готові допомогти з вибором, досвідчені інженери, які проектують тільки надійні конструкції, кваліфіковані монтажники з багаторічним досвідом роботи в установці з вражаючим функціоналом. Кожен клієнт отримує якісний товар і слушну пораду. Якщо шукаєте надійного партнера, де порадять, запропонують товар з хорошою ціновою політикою, оперативно доставлять замовлення - звертайтеся в Сітка Захід.