Доставка та оплата

Наша команда зробить все можливе, щоб Ви
якомога швидше отримали замовлення

Способи доставки

Адресна доставка замовлень по Україні

Адресна доставка замовлень по Україні

Адресна кур'єрська доставка від Сітка Захід - це вигідно, зручно та надійно. Кур'єр на брендованій машині швидко доставить замовлення за вказаною адресою в будь-який куточок України, попередньо перетелефонувавши клієнту та узгодивши деталі.
Сервіс доставки "Нова пошта"

Сервіс доставки "Нова пошта"

«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку на вибір кожного клієнта - до відділення, почтомата, за адресою. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, тому це зручно, безперебійно та швидко.
Самовивіз

Самовивіз

Клієнт може забрати замовлення в зручний час з ПН по ПТ з 9.00 до 17.00 та в СБ з 9.00 до 13.00 з одного з найближчих із 19 філіалів. Карту магазинів-складів можете знайти на сайті в розділі контакти.

Способи оплати

Банківська карта Visa/Mastercard

Банківська карта Visa/Mastercard

Оплата товарів та послуг в інтернеті за допомогою банківських карт таких як Visa / Mastercard забезпечується платіжною системою LiqPay. Безпека сертифікована міжнародними стандартами.
Оплата банківським переказом

Оплата банківським переказом

Ви зможете здійснити оплату на банківську карту, отримавши зазначені реквізити по електронній пошті. Після проплати відправку товару прискорить повідомлення менеджеру в будь-якій зручній для Вас формі про здійснену проплату із зазначенням номера замовлення.