Арматура або сітка кладки: що краще і дешевше

Існує всім відома притча про будівельника. Працівникові будівництва за вислугу років перед відходом на пенсію зробили сюрприз і останній закритий об'єкт став подарунком для нього самого. Але про це він не знав. Будівельник при виконанні робіт поспішав, щось не допрацьовував, десь спрощував, замовляв не найбільш якісні матеріали, адже їх доставляли тут і тепер. Він знав, що робить роботу не на відмінно, але виправдовувався кінцем своєї професійної діяльності. Яке ж здивування було у нього, коли дізнався про подарунок, можна тільки уявити. Мораль байки в тому, що потрібно виконувати свою роботу максимально якісно і підходити до будь-якої справи відповідально, навіть в кризові життєві етапи, навіть при відсутності ентузіазму і сил. Так само як ми, Сітка Захід - виробник металевої сітки і огорож з металу. Наша місія забезпечити жителів планети надійними конструкціями і захистити території по всьому світу, тому ми виробляємо якісну армовану сітку для будівництва міцних споруд на совість, як для власного житла.

Але що краще вибирати для того, щоб підсилювати кладку, щоб будинок був міцним, безпечним і довговічним? Арматуру або зварний сітчастий армопояс? Який матеріал буде на максимум виконувати свої функції, сприятиме стійкості до зсувів і землетрусу? Який матеріал буде коштувати дешевше і заощадить бюджет, але не відобразиться на міцності конструкції? Армування сталевою сіткою - важливий етап при зведенні стін, даху, кладки, що захистить від просідання ґрунту в підвищеній до сейсмічності місцевості.

Для чого краще використовувати кладочну сітку? Для таких робіт як:

  • при будівництві будівлі на нестійких грунтах для запобігання утворення тріщин з установкою в першому і наступних третьому-п'ятому ряді кладки;
  • зведення стін багатоповерхових будинків з запланованими великими навантаженнями, такими як верхні поверхи, плити перекриття, дах, мауерлат;
  • будівництво складних форм, наприклад, арок;
  • низька якість основних матеріалів, таких як цегла, газобетон або стіновий блок;
  • обрамлення віконних і дверних прорізів.

Арматура чи сітка

Чому частіше використовують сітку? Якщо планується робити кладку з арматури товстого діаметра, то це призведе до збільшення товщини шва і зменшення його міцності, адже між блоками буде велика кількість бетонного розчину. Тому застосовують сітчастий матеріал з діаметром прутів 2-4 мм. До того ж чим менше металу використовується, чим тонше металовиріб, тим дешевше можна його купити. Велика міцність і менша ціна - вибір очевидний. А при бажанні його додатково теплоізолюють базальтовим утеплювачем для максимальної стійкості конструкцій.

З асортиментом армопоясу можна ознайомитись в каталозі інтернет-магазину https://sitkazahid.com/catalog/sitka-armopoyas/c288 , а для того, щоб визначитися який вид по характеристикам підійде краще - заповнюйте заявку і компетентні менеджери підберуть потрібний варіант.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві