Яку металеву сітку використовувати для будівництва вольєра?

Собака - це чотирилапий друг своєму господареві, тому власник відповідальний за забезпечення її ситого та комфортного життя. Якщо розміри не дозволяють перебувати в будинку, то крім уваги і гідного харчування потрібно забезпечити її власним куточком. Зона повинна мати рамки і необхідні зручності, щоб була можливість сховатися від поганої погоди. Для цієї мети потрібно всього на всього побудувати вольєр собаки.

Не економити площу для будівництва - це важлива вимога до зведення будинку для улюбленої тварини. Найкраще будувати вольєр на ділянці з великою кількістю світла, ізольованій від протягів. Потрібно також врахувати, щоб у місцезнаходження вольєра не накопичувалася вода під час опадів або снігу, що може призвести до підтоплення житла вихованця.

Якщо говорити про комплектацію, то в ідеалі повинен містити в собі каркас фундаменту, щоб утеплити житло, стіни, для запобігання втечі улюбленця, дах для навісу від сонця, снігу або дощу, будку для місця від вітру. Для організації легкого прибирання та годування потрібно включити в конструкцію і хвіртку. Вважається, що двері повинні відкриватися всередину, інакше пес може її легко вибити. Стіни в собачому житлі не повинні бути глухими, оскільки собаки хочуть спостерігати за тим, що відбувається навколо, тому найчастіше для цієї мети використовують дротяний матеріал, який нагадує решітку.

У яких випадках необхідний вольєр?

Детально розглянемо причини спорудження кліток для собак або цуценят:

  1. Недостатньо місця в будинку для великої породи такої як: вівчарка, алабай, доберман, лайка, хаскі або метис великих розмірів.
  2. Тимчасова ізоляція через запобігання вільного вигулу, у випадку приходу гостей на територію.
  3. Якщо улюблений вихованець виконує за сумісництвом функцію сторожа, то допоможе захистити його від несприятливої ​​погоди.

Яку металеву сітку використовувати для будівництва вольєра?

Встановлюють варіант з сітки рабиці, або рифленої, але найкращий для спорудження стін з металевого дротяного матеріалу підходять секції Дуос https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-duos/c294 , які мають подвійні горизонтальні прути. Сітка з таким розташуванням дротів, забезпечує надзвичайну міцність і стійкість, має високі параметри захисту.

До переваг вибрати сітку з подвійними прутами відносять:

  1. Міцність, адже навіть при сильному механічному впливі собаки, огорожа витримує тиск і не деформується.
  2. Естетичний вигляд, що доповнить дизайн території.
  3. Безпека, вихованець не поранитися об дріт, адже всі з'єднання виготовлені якісно та безпечно.
  4. Огорожа в комплексі, адже крім секції пропонуємо стовпи, кріплення і хвіртки в одному стилі і кольорі.
  5. Покриття забезпечує стійкість до корозії, високих температур і вологи.
  6. Довгострокова у використанні, адже має гарантійний термін 20 років, що підтверджено європейським сертифікатом.

Багато магазинів пропонують великий вибір собачих вольєрів для вулиці, але спорудити відмінний будинок для свого улюбленця можна і самостійно своїми руками. Процес установки не можна назвати складним, тому впорається і хазяїн з мінімальними навичками в будівництві без схеми з фото.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві