Які бувають різновиди стовпів для огорож

Ринок наповнений великою кількістю готових рішень надійних опор огорожі: металевих, бетонних, цегляних, дерев’яних, пластикових. Проте яке рішення буде найвдалішим? Стовпи з якого матеріалу краще придбати, щоб за доступною ціною, міцні та на роки? Вдалий вибір – металеві.

Металеві стовпи для облаштування паркану можуть бути виготовлені з різних сплавів, таких як чорний метал, сталь, алюміній, цинк тощо. Вони можуть мати різні форми і розміри. Які найпоширеніші та найбільш затребувані? Прямокутні стовпи із оцинкованої труби, вкритої полімерним покриттям, тобто порошковою фарбою високої якості. Таке покриття дозволяє на довше зберегти зовнішню привабливість і протистояти впливу навколишнього середовища, такий розмір ідеально розподіляє рівновагу та стовідсотково забезпечить рівність майбутньої конструкції. Основні опори зазвичай мають оптимальну товщину стінок, тому ідеально підійдуть для територій, щоб огородити дім чи дачу, майданчиків спортивних, дитячих та для вигулу, щоб відзонувати територію та інших місць під облаштування меж приватної власності.

Металеві стовпці: як вибрати оптимальну конструкцію для дому та дачі

Важливо відповідально поставитись не тільки до вибору огорожі, а й до вибору опори, тобто стовпів. Необхідно врахувати їх призначення та місце установки, можливості витривалості до корозії, висоти, майбутній спосіб монтажу. Вони повинні відповідати нормам безпеки і мати достатню міцність для витримування навантажень.

Розглянемо критерії підбору надійних стовпів:

  1. Матеріал

Метал - найбільш міцний і стійкий матеріал, який використовують для будівництва. Оцинкований метал - це забезпечення міцності майбутній конструкції, яка матиме тривалий термін експлуатації та буде непіддатливою корозії на декілька десятків років.

  1. Сила та витримка

Завдяки своїм характерологічним властивостям металеві стовпці можуть отримати значні навантаження і не деформуватись через навантаження, натиск, що забезпечує довговічність опори.

  1. Зовнішній вигляд

Не зважаючи на те, що це металовиріб - виглядати він має гарно. Металеві стовпці мають привабливий зовнішній вигляд та ідеально комбінуються стилістикою та кольором з найбільш популярними огорожами.

Не маєте досвіду у виборі - зверніться до професіоналів з досвідом, які допоможуть підібрати найбільш вдалий варіант. Всі вищеперераховані особливості є в продукції виробництва української компанії Сітка Захід, яка більше 15 років функціонує на ринку та точно знає, які стовпи добре та надійно служитимуть замовникам. Детальніше з фото та цінами можна ознайомитись – в каталозі https://sitkazahid.com/catalog/stovpi/c277/ , або отримати від менеджера на консультації в телефонному режимі чи очно, завітавши в магазин, впевневшись на власні очі та руки.

Консультуйтесь з спеціалістами та купуйте якісні опори, бо опора – це основа всього, ваш паркан - не виключення.

Стовп металевий

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві