Чи варто робити монтаж огорожі взимку?

Удосконалення будівельних технологій в комплексі з майстерністю монтажників дозволяє встановлювати огорожу в незалежності від пори року. Професіонали якісно виконують роботу, не припиняючи піклуватися про безпеку територій клієнтів, незважаючи на екстремальні погодні умови такі як снігова заметіль. Монтаж огорожі взимку не можна назвати процедурою легкою, але при володінні секретами процесу реально.

Що ж цікавить клієнта в першу чергу? Установка огорожі ціна. В компанії Сітка Захід можна купити паркан і зробити замовлення на монтаж за недорогу вартість. Прайс і розрахунок надасть менеджер, який допоможе від і до захистити бажану територію, буде це завод, приватний будинок або дача.

Як встановити паркан?

Великою популярністю серед запропонованих видів огорожі користується секційна огорожа https://sitkazahid.com/catalog/sekciji/c289 , що перевищує за запитами профнастил. 3Д паркан не припиняють встановлювати і в зимовий період.

Переваги паркану:

 • антивандальні властивості завдяки тому, що кріплення ставлять без можливості демонтажу ззовні, а структура будови прутків не дозволяє здійснити перелаз, тому жоден небажаний гість не пройде;
 • виготовлення паркану відбувається на сучасному обладнанні з додатковою функцією знежирення перед фарбуванням;
 • полімерне покриття, як невиліковний вірус - вражати естетичним виглядом буде довго без особливого догляду і додаткового фарбування;
 • виробництво міцної металевої конструкції, що ні механічні пошкодження, ні удари не страшні;
 • гарантія на покриття 12 років, що підтверджено Європейським сертифікатом якості СЄ, тому купити секційну огорожу з полімерним покриттям - це вигідне капіталовкладення;
 • термостійкість, морозостійкість і непіддатливість до корозії збільшує термін експлуатації;
 • можливість установки додаткового захисту у вигляді колючого дроту для підвищеного захисту, автоматики для воріт, стрічок для секцій за окрему плату;
 • отримуєте комплекс послуг від однієї компанії: виготовлення та монтаж огорожі.

Але не дивлячись на легкість будівництва існують і деякі труднощі. Детально про проблеми, що виникають при монтажі взимку:

 • велика часова затратність через додатковий попередній етап - очищення території від снігу;
 • промерзання грунту;
 • зміна властивостей бетону при температурі +5 градусів, адже при даних показниках його схоплювання сповільнюється, а при 0 градусах і зовсім припиняється процес.

Але немає безвихідних ситуацій! Існують хімічні розчини з антиморозним складом, який додають у воду при готуванні бетонного розчину, що дозволяє субстанції не замерзнути. У суміш додають такі спеціальні добавки: нітрат натрію, кальцій, поташ і каталізатори для твердіння бетону, такі як форміат натрію і ацетилацетон. Ще один спосіб поліпшити характеристики розчину - створити термоефект. Роблять це методом установки у основи пінопласту або мінеральної вати, як теплоізоляційного матеріалу з додатковим покриттям плівкою з поліетилену для захисту від води. Також зміни стосуються і глибини буріння лунок для фіксації стовпів - глибина повинна перевищувати замерзлу ділянку грунту.

Паркани з установкою

Встановлення огорожі під ключ взимку відбувається за інструкцією, розміщеною на сторінці продукту. Етапи:

 1. Прибирання ділянки від снігу.
 2. Розмітка території за допомогою установки кілочків на відстані 2,5 м один від одного і протяжка по периметру шнура.
 3. Буріння лунок на 20-30 см глибше рівня промерзання землі. У випадку низьких температур - використовують спецтехніку для буріння. Перед бетонуванням бажано додати гравій із щебенем для кращої фіксації каркаса. У цьому головна перевага холодної пори - встановлена ​​в цементний розчин опора в подальшому витримує великі навантаження.
 4. Кріплення секції відбувається за допомогою хомутів на заздалегідь забетонований стовп.

Не чекайте літнього сезону, адже монтажники Сітка Захід працюють цілий рік. Встановіть паркан, коли попит на установку не такий великий і можна поставити паркан, не чекаючи черги. Довіртеся досвідченим професіоналам, які встановили сотні тисяч огорож і отримаєте якісний результат в незалежності від періоду монтування, про що свідчать позитивні відгуки з фото клієнтів.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві