Як і де краще використовувати колючий дріт?

Хочете забезпечити максимально ефективний захист огороджувальної ділянки? Встановлюйте єгозу! Що це? Дріт в формі спіралі, який завдяки колючо-ріжучій стрічці забезпечує територію непрохідністю сторонніми особами. Як саме? Може сильно травмувати тіло недоброзичливця.

Як виник колючий дріт? Поява датується часом освоєння Дикого Заходу в США. Фермери, які прийшли на ці землі, займались розведенням скоту, тому виникла потреба в побудові загонів. Дерев'яний паркан був дорогим, тому вигідніше було використовувати металічний, а саме – з дроту.

У травні 1873 році Джозеф Глідден вирішив використати шматочки дроту, намотуючи їх на зроблені колючки. Саме він був тією людиною, яка створила егозу в такому вигляді, яка відома зараз. Колючки мали чотири шипа і надійно трималися на основному пруті.

Джон Гейтс в 1876 році побудував в центрі міста Сан-Антоніо кошару, кордони якої були небаченим до тих пір загородженням. Гейтс посперечався, що навіть дикі і неприборкані корови не прорвуться крізь колючий дріт, адже він ранитиме тварин. Він виграв суперечку, а винахід стає масовим в споживанні, і продається під рекламним слоганом «найбільше відкриття століття». З тих пір американці почали активно застосовувати єгозу.

Все більше жителів переселялися на захід, щоб займатися фермерством, тому за півстоліття населення збільшилося в 25 разів. Таким чином колючий дріт залишив слід в американській історії, а його установка продовжує користуватись попитом.

Де ж використовують єгозу зараз? Необхідна в місцях позбавлення волі, на кордонах військових об'єктів, для огорожі загонів для худоби від проникнення диких тварин. Однак власники приватних і комерційних територій також турбуються про безпеку та активно використовують колючий дріт. Чому це хороший і простий спосіб убезпечитись https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-standart-kolor/c291 ?

Особливості застосування єгози:

  • надійний захист території;
  • витримує великі навантаження без деформації;
  • цинк дарує стійкість до корозії;
  • не вимагає догляду, адже якщо буде використовуватися довго - не втратить естетичний вигляд і, відповідно, функціонал;
  • тривале використання, більш ніж 25 років;
  • купити можна недорого;
  • можливість підключення до напруги.

Щоб егоза якісно виконувала функції, потрібно при покупці звернути увагу на зовнішній вигляд, відповідність діаметру, вказаному в прайс-листі, довжину розтяжки бухти, кількість витків і вузлів скріплення. Важливо пам'ятати, що чим більше скоб з'єднання, чим щільніша спіраль, тим вища стійкість до вандалізму.

Купуй надійні захисні бар'єри за доступною ціною у виробника Сітка Захід, встановлюй або замовляй монтаж, щоб зробити ділянку безпечною і непрохідною для небажаних гостей.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві