Як пофарбувати оцинковану сітку

Паркани з рабиці - це одна з найбільш поширених огорож  сучасності. Без сумнівів на кожній вулиці міста або селища, ви можете побачити огорожу даного типу. Хтось тільки придбав нову, професійно її встановив, тому вона виглядає красиво і милує око, хтось провів неякісний монтаж і тому огорожа погано виконує свої амортизаційні властивості, а хтось купив вже кілька десятків років тому, тому паркан встиг проржавіти і виглядає вже непрезентабельно, адже покритий іржею.

Що ж робити в останньому випадку? Або купити новий, або очистити від іржі, покривши антикорозійним розчином і пофарбувавши його. Існує кілька способів фарбування сітки:

 • пензлем, який дозволяє фарбувати у важкодоступних місцях, але вимагає більшої кількості фарби і фарбування з двох сторін;
 • валиком з довгим ворсом, що дозволить не розприскувати багато фарби, відповідно, заощадити її;
 • краскопультом, що є найшвидшим методом, але потрібно пам'ятати, що довколишні предмети будуть також пофарбовані потоком фарби, тому якщо не бажаєте цього - підставляйте картон або будь-який інший матеріал в якості захисту;
 • рукавичкою зі штучного хутра, якою можна легко пофарбувати сітку, замочуючи руку в фарбу, де можна стовідсотково проконтролювати рівень забарвленості полотна.

Яка сітка краще оцинкована або в лакофарбовому покритті

Оцинкована сітка

Але що робити якщо фарбувати немає бажання або часу? Купити сітку, яку не потрібно фарбувати, тому що вона не заржавіє. Це вигідне капіталовкладення, адже не потрібно додатково підбирати і вкладатися в фарбу та інструменти для забарвлення. Що ж це за сітка?

Якщо говорити про рабицю, то найбільшою гарантією з асортименту володіє рабиця з оцинкованим покриттям. Чому? Тому що металевий дріт, вкритий гарячим цинком - це стовідсотковий спосіб захисту від корозії і зносостійкості металу. Зараз пояснимо докладніше поетапно. Після знежирення від бруду і жирів у фосфорній кислоті, промиванні в соляній кислоті і фінальному - в технічній, дріт флюсується у водному розчині хлористого цинку і амонію і сушиться до повного висихання. Тільки після багатоетапної обробки, при температурі 450 градусів дріт занурюють у ванну з розплавленим цинком для формування зв'язків зі сталлю і проганяють на центрифузі для видалення зайвих частинок.

Тому рабиця з оцинкованого дроту, навіть без покриття полімером має низку позитивних характеристик. Розглянемо переваги оцинкованої рабиці, якщо порівняти з неоцинкованою:

 • гарантія 20 років на продукцію виробництва компанії Сітка Захід, що підтверджено Європейським сертифікатом якості і відповідність готового продукту вітчизняним ГОСТ стандартам;
 • стійкість до агресивних зовнішніх факторів, таких як корозія через надмірну вологість повітря, ультрафіолетове випромінювання, високу або низьку температуру;
 • цинк дарує велику стійкість до механічних пошкоджень;
 • більший рівень зносостійкості, ніж у фарбованого аналога;
 • покриття сміливо можна назвати еко, адже не шкодить навколишньому середовищу;
 • рівномірне, ідеальне покриття, чого не можна домогтися фарбуванням вручну, або за допомогою інструментів;
 • якісний матеріал за невеликі гроші.

Тому якщо бажаєте оновити свій паркан на ефективний і хороший, купіть рабицю оцинковану в рулонах https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya-ocinkovana/c280, заощадьте час, гроші і сили для фарбування, правильно встановіть і забудьте про повторне питання огородження на роки.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві