Як правильно встановлювати дротяну сітку

Чим краще захистити територію саду, городу або дачі? Квітники, чагарники, рослини і дерева люблять світло, тому оптимальним варіантом для огорожі подібних ділянок буде дротова сітка. А який матеріал лідирує серед споживачів? Металева рабиця https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicja-z-plastikovim-pokrittjam/c281 , яка стала класичним варіантом на українському ринку огороджень. Чому? Дешева вартість, довговічність використання, здатність не затіняти ділянку. Підійде як для зонування території, так і для створення штукатурного шару для того, щоб армувати стіни.

Ми займаємося виробництвом, продажем і монтуванням огорожі з сітки під ключ. У нас працює команда професіоналів, яка має досвід установки десятків тисяч огорож. Бригади монтажників, які працюють по території Західної, Північної, Центральної та Південної України виконують демонтаж, розмітку і всі етапи монтажу за інструкцією швидко і якісно. В результаті задоволений клієнт отримує сітчастий паркан без перекосів, який буде захищати територію багато років.

Прайс, каталог, асортимент і докладну деталізовану схему інструкції з фото вивчайте на сайті. Але варто додати, що процес встановлення нескладний, тому клієнт може встановити паркан самостійно. Для недосвідчених користувачів рекомендуємо уважно вивчити інструкцію для монтування ефективної огорожі.

Процес монтажу складається з 7 етапів:

1. Розчистити територію, розмітити ділянку, щоб поставити кілки для стовпів на відстані не більше 3 м, найбільш оптимальний проміжок - 2, 2.5 м. Сприятливий період - після тривалого дощу, адже в даному випадку грунт легше копати.

2. Наступний крок - буріння отворів глибиною 30-50 см під стовпи з діаметром лунки 0,3 м.

3. Установка стовпів і бетонування цементно-піщаним або бетонним розчином. Додатково можна додати гравій для ще більшого зміцнення ґрунту. Наступний етап фахівці радять починати через 2-3 дня після заливки.

4. Коли бетон висох, можна приступати безпосередньо до установки дротяної сітки. Підходити до процесу розмотування рулону рабиці необхідно акуратно, щоб не допустити пошкодження сітки. Процес потрібно здійснювати, опустивши кінець полотна вниз, при цьому розмотувати його навколо своєї осі.

5. Кріплення сітки до стовпів складається з двох одночасних процесів: рука повинна одночасно натягувати і фіксувати полотно до стовпа спеціальними кріпленнями, тому для полегшення процесу радимо попросити допомогу і встановлювати паркан удвох.

6. Щоб скріпити за допомогою додаткового дроту два сусідніх полотна, потрібно прокрутити дріт між ними. Зворотній процес потрібно здійснити, якщо стандартного рулону в 10 м виявилось забагато. Схема та ж, але в зворотному напрямку - викрутити дріт на потрібному відрізку.

7. Останній етап - натяжка. Відбувається за допомогою установки дроту на рівні отворів у стовпах для запобігання провисання сітки.

Вибирайте і встановлюйте тільки якісну рабицю від перевіреного досвідом виробника за демократичними цінами, яка довгі роки буде захищати ваші володіння. Повітря- і світлопроникність сприятиме рясному урожаю і створюватиме гарний вигляд ділянки.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві