Як правильно захистити сади від диких тварин?

Садівництво або городня справа - цікаве хобі і спосіб додаткового заробітку в сільській місцевості. Однак, грядки зі свіжими овочами та ягодами можуть бути цікавими не тільки вам, а й тваринам. Прогнати їх з ділянки непросто, однак є спосіб боротьби, який допоможе зберегти урожай, наприклад - сітка. Розглянемо види.

Сітка для захисту дерев від зайців і мишей зроблена з поліпропіленового матеріалу з дрібним вічком високої міцності, яка стійка до температурних перепадів і вологи, тому не іржавіє, не гниє і довго виконує головну функцію - оберігання рослин і кори дерев від дрібних гризунів. Також захищає ділянку від вітру і не перешкоджає проникненню світла.

Захищати від птахів призначений бар'єр для запобігання обнесення ягід і винограду птахами. Вона міцна та не піддається розриву і розтягненню, екологічно безпечна, стійка до утворення цвілі через опади та вологість. Використовують для захисту не тільки виноградника і садових дерев, а й кущів малини, ожини, смородини, земляних ягід таких, наприклад, як полуниця. Зазвичай використовують сітку із середнім розміром вічка, щоб не перешкоджати потраплянню сонячного світла, запиленню бджолами в період цвітіння. Головний плюс - це мала вага, тому не пошкоджує гілки, а покупка товару в зеленому кольорі, відмінно вписується в ландшафтний дизайн будь-якого саду, дачі або городу.

Для утримання красивого вигляду газону людина повинна подбати і про трав'яний покрів. На жаль, дрібні земляні гризуни, такі як кроти, можуть за короткий час пошкодити поверхню ділянки. Тому справжнім порятунком стала сітка від землерийок. Вона дозволяє створити ідеальний рельєф, запобігає ерозії ґрунту. Якщо говорити про матеріал, то також використовують виріб, що не зашкодить зовнішньому середовищу - поліпропілен, позитивні властивості якого описані вище.

Щоб зберегти врожай від нищення домашньою птицею або собакою, потрібно огороджувати зону для вигулу. Кури, гуси, індики, качки - не будуть топтати або під'їдати урожай, якщо встановити паркан з рабиці. Це недорого, довговічно і практично. Для виробництва сітки для огорожі https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279 і зонування площі використовують ПВХ покриття, виготовлене з вторинної сировини, яке буде служити більше 10 років. Для дрібних тварин використовують з дрібним вічком, для більших з великим, щоб тварина не прокусила дріт.

Словом, правильний спосіб зберегти врожай від домашніх і диких звірів - захисна сітка.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві