Як вибрати металевий паркан для паркану

Металевий паркан, або як його називають евроштакетник - це відносно новий продукт на ринку, сучасний спосіб захистити приватний будинок. Цей тип огорожі, кардинально відрізняється від популярного нині профнастилу, складається з металевих панелей, що мають різні варіанти профілю. Естетичний, міцний і стійкий до корозії паркан з металевих штахет має масу переваг, адже виглядає привабливо, є справжнім еталоном довговічності, і що найголовніше, залишає ділянку частково відкритою, але при цьому максимально захищеною. Покриття цинком і полімерним покриттям забезпечує антикорозійний захист, до того ж верхній шар повністю відповідає за сталість кольору, що не змінюється через роки через несприятливі кліматичні умови.

Металевий штахетник

Як вибрати кращий паркан з хорошого штахетнику без недоліків, щоб вписатися в бюджет і залишитися задоволеним? Звертайтеся в Сітка Захід. Але перед розрахунком огорожі з штахетнику потрібно визначилися, який вид бажаєте придбати, щоб він відповідав всім побажанням і радував око. Отже, потрібно подумати, проаналізувати і вибрати потрібне з таких параметрів як:

  • покриття: глянсове або матове;
  • ширина секції штахет, або ж, іншими словами, яку відстань плануєте бачити між опорними стовпами;
  • висота огорожі, що можлива від 1 м і вище;
  • фарбування матеріалу: двостороннє або одностороннє;
  • товщина листа штахет: від 0,3 мм;
  • бажаний колір з найширшої палітри відтінків RAL: популярні зелений, антрацитовий, коричневий;
  • розмір відстані між планками: від 2 см;
  • проглядність, завдяки типу установки: односторонній або двосторонній;
  • діаметр планки: від 10 см;
  • форма: напівкругла або квадратна.

Якщо не можете уявити, як це виглядає, який варіант є оптимальним, то на допомогу прийде персональний менеджер Сітка Захід, який з радістю проконсультує вас, відповість на всі питання, розповість докладно про кожну властивість, надішле фото варіацій і підбере оптимальний варіант. У більшості випадків клієнти вибирають огорожу з металоштахетника покрите полімерним покриттям антрацитового кольору з діаметром планок 0,4 мм, шириною 11,5 см напівкруглої форми висотою 1,5 м, з відстанню між планками 8 см стандартної ширини секції 2,5 м. Але в будь-якому випадку: побажання клієнта - закон.

Тому якщо думаєте захистити ділянку парканом - звертайтеся в Сітка Захід, до лідера з виробництва огорож з металу, який запропонує не тільки матеріали https://sitkazahid.com/ru/landing/shtaketnik для того, щоб встановити паркан за доступною ціною, а й монтаж.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві