Як відремонтувати паркан із сітки

Ремонт сітчастої огорожі може знадобитися вам з цілого ряду причин. Під час бурі на сітчастий паркан впало дерево, сіткове покриття могло обірватися під вагою дерева, або, ще гірше, в разі високої міцності сітчастого паркану повалилися стовпи, що призведе до порушення структури всього паркану. Незалежно від причин, які штовхають вас на ремонт, не варто зневірятися, паркан із сітки рабиці можна відремонтувати за допомогою одного помічника. Ремонт, так само як і будівництво парканів, відносно не складна справа.

Крок 1. Пошук пошкоджень

Ви повинні уважно вивчити обидві сторони паркану, в тому місці, де існує очевидний збиток. Перевірте несучі стовпи, ворота та кріпильні балки. Знайдіть і зберіть всі елементи, які вам будуть потрібні для ремонту або заміни пошкодженої частини паркану.

Крок 2. Видаліть пошкоджену огорожу

Обріжте пошкоджену горизонтальну лагу паркану на шматки, за допомогою ножівки по металу. Видаліть ці шматки через дротову ланцюжок.

Крок 3. Проведіть вимірювання і купіть нові елементи, якщо це необхідно

Скористайтеся вимірюванням незайманої частини паркану, щоб дізнатися стандартну довжину горизонтальної лаги для забору. Підрахуйте кількість несучих стовпів паркану, на яких буде потрібно навісити нове дротове покриття, щоб отримати довжину сітки, яка вам буде потрібно.


Виміряйте товщину горизонтальної балки. Якщо вам необхідна заміна горизонтальної балки, купіть відповідний розмір. Якщо пошкоджені несучі стовпи або ворота, візьміть один з елементів з собою, щоб отримати в магазині правильний розмір. Також, перевірте, можливо вам буде потрібно нова сітка і фарба для забору. Розтягнута і обірвана дротяна сітка забору потребує заміни. Додаткові кріплення ви можете придбати в будівельному магазині.

Крок 4. Видалення і заміна пошкодженого сітчастої огорожі і несучих стовпів в міру необхідності

Вийміть горизонтальну лагу в відрізку з пошкодженими несучими стовпами, паркан із сітки рабиці дуже ремонтно придатний. Видаліть старий несучий стовп і встановіть новий, після чого встановіть горизонтальну балку.

Крок 5. Установка нової горизонтальної балки забору

Видаліть кріплення з найближчого несучого стовпа, потім зніміть групу скоб і ослабте напругу дротяної сітки. Штовхайте горизонтальну балку в отвір, що відкрився, в ту сторону, в яку необхідно. Після цього встановіть на несучий стовп кріплення, відновіть скоби і натяг дротяної сітки.

Крок 6. Відновлення дротяної сітки

Поки ви займаєтеся відновленням кріплень на найближчому несучому стовпі, попросіть когось допомогти вам потримати неушкоджену ділянку сітки і стовпа, в той час як ви будете закріплювати сітку на новому стовпі. Проведіть м'яку нейлонову нитку через сітку, що допоможе вам створити натягнення. Зверніть увагу на неушкоджену секцію дротяного паркану, щоб упевнитися, що всі кріплення міцно встановлені і знаходяться у відповідних положеннях, перш ніж ви почнете натяг. Зверніть увагу на напруженість вертикальної нитки паркану, яка, в разі правильного натягу, повинна бути паралельна несучого стовпа. Повторно з'єднайте горизонтальні смуги напруженості, з вертикальними смугами напруженості, а вертикальні скоби забору з горизонтальною балкою.

Крок 7. Підтримання зв'язку дротяної сітки

Слідкуйте за технічним станом зв'язуючих сітки. Ви повинні перевіряти їх стан навесні, після сильних снігопадів, і після сильних штормів, протягом яких є ризик падіння дерев. Навіть якщо дерева падали далеко від будинку або гаража, збиток забору в будь-якій точці знизить стабільність всієї огорожі.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві