Правильний монтаж воріт: рекомендації спеціалістів

Установка воріт – справа непроста, адже конструкція габаритна, тому складно організувати процес самостійно від і до. Безперечно, для цієї справи потрібен помічник, а з рекомендаціями від досвідчених фахівців – це більш ніж реально.

Почнемо, мабуть, із того, що згадаємо які види існують. Є ворота розпашного, відкатного типу для огорожі та гаражні для гаража, які відчиняються, відповідно, за принципом дверей, методом зсуву конструкції вздовж паркану або підняттям вгору. Види різні за вагою, складністю установки, вартістю, зовнішнім виглядом. Кожен клієнт, судячи з потреби, площі території для відкриття, виділеного бюджету для придбання, переваг щодо форм, кольору, структури споруди та зовнішньої естетики вибирає бажаний варіант.

Розглянемо покроковий процес монтажу на прикладі секційних металевих воріт, адже ми компанія, яка займається продажем сучасних парканів. Саме ця категорія товарів користується надзвичайним попитом. Будучи дуже чесними, відкатні монтувати набагато складніше, адже мають більшу кількість елементів у комплектації і складнішу структуру споруди, в чому самостійно зможете переконатися нижче.

Етапи монтажу розпашних воріт: прості рекомендації

Починається процес в обох випадках однаково - підготовка ґрунту, який передбачає очищення ділянки від сміття, рослинності та вирівнювання по середній точці для подальшого формування основи майбутнього огородження.

Найчастіше розпашні монтують шляхом бетонування стовпчиків, адже спосіб простий і більш надійний. Для цього необхідно слідувати за інструкцією:

 1. Після точної розмітки викопати вручну або за допомогою спеціального буру дві ями під стовпи, глибиною від 50 см.
 2. Встановити одну частину конструкції, потім іншу, зрівнявши та закрутивши ключем болти на стовпах до рівності.
 3. Забетонувати стовпи в отвори бетонним розчином із цементу, піску та щебеню.
 4. Змонтувати ручку із запірною планкою для забезпечення приватності території, щоб зачинялися на замок.
 5. Встановити стулки внизу конструкції на обидві половини для стійкості виїзної групи та недозволення відкриття на відстань більш, ніж 90 градусів.

Монтування відкатних воріт: чи можна встановити своїми руками

Монтаж відкатних воріт

Для ознайомлення з різноманітністю монтажу розглянемо альтернативний варіант – на анкерні пластини. Складність полягає не в основі, а в тому, що багато комплектуючих і можна легко заплутатися в черговості монтування. Для цього потрібно заздалегідь підготувати бетонну основу, забетонувати не стовпи, як у попередньому варіанті, а цілий каркас по лінії забору в ширину воріт на заздалегідь вирівняну ділянку, і дати основі висохнути кілька днів. Далі приступайте до встановлення.

Етапи монтажу:

 1. Зробити отвори дрилем для анкерів у комплекті та зафіксувати разом із опорними стовпами гайками.
 2. Закріпити в грунт мегарейку, яка буде основою конструкції.
 3. Встановити ролики для подальшого плавного відкривання та закриття.
 4. Зафіксувати уловлювач для плавного та безшумного підняття основної частини конструкції при закриванні.
 5. Далі розпочати монтаж роликів-обмежувачів.
 6. Встановити основну частину споруди за рівнем.
 7. Вкласти заглушки в отвори для запобігання попаданню вологи у внутрішній простір стовпа.
 8. Змонтувати латунну серцевину з ручкою та замком.
 9. Додатковим пунктом є кріплення автоматики, якщо вона є. Пристрій кріпиться у внутрішній частині болтами та забезпечує автоматичне, тобто комфортне користування, адже робота конструкції здійснюється з пульта. Крім цього, потрібно закріпити датчики руху.

У статті ми ознайомили з етапами правильного монтажу воріт з різною основою та способом відкриття, чим сподіваємось допомогли вам заощадити на установці. З відеооглядом ви можете ознайомитися на сторінці продукту https://sitkazahid.com/landing/vorota-i-hvirtki/ . Встановлюйте, захищайтеся та насолоджуйтесь вибором.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві