Що дешевше габіони або бетон?

Потрібно зміцнити схил або зміцнити берег? Плануєте будівництво огорожі або підпірної стіни? Тоді перед вами стоїть складне питання - віддати перевагу в якості фундаментального будівельного матеріалу для зміцнення грунту і доріг армований бетон, стрічку георешітки або габіонні конструкції?

Відповідь однозначна – габіони https://sitkazahid.com/catalog/gabioni/c297 . Чому потрібно обрати габіони? Порівняємо плюси габіонів і недоліки альтернативних, в тому числі бетонних споруд:

  1. Простіший монтаж, не потрібно копати котлован, організовувати водовідведення, здійснювати дренажні та інші земляні роботи.
  2. Установку можна робити в будь-яку пору року, укладання може бути на будь-яку глибину поступовою, можливий монтаж шарами і блоками, як конструктор в висоту і в ширину і, що немало важливо, в важкодоступних місцях.
  3. Нерухома конструкція витримує тиск, не боїться води і опадів, не деформується через незначні зсуви і проростання рослинності між камінням, яка до того ж зміцнює спорудження.
  4. Екологічно нешкідливий продукт, який не несе шкоди геології, навколишньому середовищу, стаючи з часом тільки її органічною частиною.
  5. Естетика зовнішнього вигляду за рахунок наповнювача дозволяє використовувати в оздобленні ландшафтного дизайну, що в рази красивіше сірої непоказної бетонної споруди.
  6. Вартувати будівельні роботи за метр кубічний будуть в рази дешевше, ніж зробити установку монолітного бетонного полотна з арматурою, через різні витрати і відповідно ціну матеріалів.

Особливості габіонних конструкцій

Габіони - це стильні елементи декорування ділянки, які виконують різні функціональні завдання https://sitkazahid.com/ru/news-page/chto-takoe-gabiony-i-dlja-chego-oni-nuzhny. Вони виступають в ролі захисного паркану, підпірного елементу, стінки, полотна, підстави для фіксації русел річок, струмків, зміцнення схилів і прикраси території. Можливості використання конструкції необмежені, тому має широкий спектр використання завдяки міцності, витримці навантажень, стійкості, універсальності і антикорозійного обробці. Легко монтуються, без використання свай, з роботою цілком можуть впоратися дві пари умілих рук, заповнюються різноманітним просадним матеріалом на вибір і смак.

Габіон - це яскравий варіант дизайнерської задумки, простота зовнішнього вигляду кожного міліметра надає неординарний, сучасний вигляд. Говорячи простою мовою - це сітчаста конструкція з дроту, всередину якої поміщають природний наповнювач. В його ролі найчастіше виступає бутовий камінь, рідше дерево і інші елементи.

Монтаж габіонів не такий складний і витратний за часом процес, якщо володіти інформацією про нюанси монтажу, якими користуються професіонали, то і розрахунок вартості буде не потрібен, адже конструкцію можна встановити самостійно. Тому з кожним днем ​​все більше проектів споживачів з габіонних конструкцій, ніж з бетонних споруд. Будують не тільки для зміцнення грунту, але і для стильного облагородження території, для доповнення ландшафтного дизайну.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві