Будівництво комбінованих парканів

Ви любите експериментувати та впроваджувати в різні сфери свого життя креативні ідеї та рішення? Тоді вам сподобається і комбінований паркан. Не хочемо вказувати що краще встановити, адже не хочемо ставити в рамки ваш політ фантазії, але в цій статті наведемо варіанти від фахівців, щоб згадати найцікавіші нестандартні рішення для огорож навколо приватного будинку або дачі. Тут ви не зустрінете банального дерев'яного, бетонного або металевого паркану, тут наведені тільки дизайнерські, нешаблонні ідеї.

Габіони + штакетник

Паркан із металевого дроту, наповнений декоративним каменем у поєднанні в почерговому порядку з секціями металевого штакетника – це стильно, сучасно та незвично. Камені можна використовувати різноманітні: з декоративним склом, кристалами, що світяться у темряві, написами та химерними візерунками. Це додасть родзинку індивідуального смаку власника. Крім красивого зовнішнього вигляду такий паркан не заважатиме вентиляції огородженої ділянки, має стійкість до негативних кліматичних умов, та захищає ділянку від проникнення сторонніх.

Профнастил + цегла

Огородження з профнастильного листа – це дешево, адже сталь, вкриту полімером, можна купити за доступну ціну, а цегляні колони виглядають дорого, аристократично, надають шарму та вишуканості, завдяки масивності та різноманітності вибору цегли, що видно на фото. В якості стовпів краще всього використовувати клінкерну цеглу різних кольорів або викласти цікавий візерунок, поєднуючи різнокольоровий матеріал, по всьому периметру або в деяких місцях. Також можна викласти в шаховому порядку, червону і жовту цеглу, декоративну кладку. У комплексі виходить міцно, надійно, благородно, і що не менш важливо, можна відремонтувати окрему частину споруди без зайвих проблем.

Комбінований паркан

Сітка рабиця + декоративна зелена огорожа

Паркан із сітки, на яку кріпиться рулон декоративної трави різних відтінків зеленого – це один із нових способів для українського споживача захиститися непроглядною огорожею. Сітку можна купити недорого та обмотати рулоном декоративного паркану, установка здійснюється швидко та без зайвих складнощів своїми руками. Буде однаково красиво виглядати з обох боків, стійкий до різних кліматичних умов, не вигоряє, стійкий до вітру, захищає від пилу, не допускає можливості перелізти його та візуально розширює простір ділянки. Така споруда виглядає природно, естетично, позбавлена ​​недоліків інших аналогів.

Як бачите, є безліч можливостей захистити територію надійно, красиво і зі смаком, зробити межі своєї ділянки несхожими на інші, тим самим більш привабливими. У каталозі інтернет-магазину https://sitkazahid.com/catalog/ є безліч варіантів товарів, які можна комбінувати та створювати справжні шедеври, тому надихайтеся, вибирайте, творіть.

А які поєднання придумали Ви?

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві