Квіткові контейнери та клумби

Бажаєте оригінально прикрасити власну ділянку? Любите квіти, тож вирішили головний упір в оформленні дати на клумби? Хороше рішення, адже існує так багато видів квітів, декоративних рослин та дерев, різних сортів, розміру та відтінків. Підібрана рослинність в оригінальному оформленні здатна замилувати красою навіть тих, хто не любить квіти.

Як зробити красиві клумби? Якщо колірна гама та сорти рослин справа індивідуальна, то обрамлення потрібно вибирати за допомогою фахівців, підібрати якісне, щоб раз та на роки. Тому наводимо в приклад варіанти оформлення, з таких матеріалів як:

 • дерево: поліна, пні, колоди, піддони;
 • метал: металева сітка, заповнена каменем або іншим наповнювачем на вибір;
 • пластик: водостічні труби, пластикові відра, пляшки;
 • цемент: вироби у формі горщиків з декоруванням щебенем, галькою, декоративним каменем, плиткою;
 • гума: покришки, додатково пофарбовані в бажаний колір;
 • побутові речі: ящики, старі меблі, все що потрапить по руку і на що вистачить фантазії.

Які ж вибрати краще? Клумби-вазони з габіонів набирають популярності в оформленні території будинку, заднього двору, ресторану, кафе, парку, різних дворів багатоповерхівок, навчальних закладів, завдяки низці позитивних факторів.

Клумба з габіона

Переваги габіонів-квітників

Для того щоб переконати, що клумби з габіонів – це гарна ідея, наводимо нижче, як приклад, переваги.

Щоб служили не один десяток років, наш дріт для габіонів оброблений гарячим цинком для подальшої тривалої служби. Технологія виробництва здійснюється на сучасному устаткуванні, що працює без збоїв, що дозволяє виконувати виробничий процес швидко та безперебійно. Це дозволяє отримувати металеві вироби з вищим рівнем чистоти поверхні, стовідсотковою точністю геометричних параметрів, найкращими технічними характеристиками та надзвичайною стійкістю. Цинкування сталевого дроту - метод захисту від зносу і корозії металу, щоб каркас був в експлуатації стільки ж, скільки і рослина. Метод значно продовжує термін використання металевого виробу і вдосконалився настільки, що робить процес екологічним, без шкоди навколишньому середовищу. В результаті в готовому виробі за допомогою клумб не лише не шкодять, а й прикрашають, озеленюють наші рідні землі.

До позитивних характеристик відносимо:

 • антикорозійна стійкість – значна перевага в експлуатації, якщо встановлювати на відкритій площі, адже не псуються від опадів, сонячного випромінювання, перепадів температур, сильного морозу;
 • зносостійкість - впорається на відмінно з довгою службою, чим не можуть похвалитися матеріали для клумб-аналогів;
 • міцність, адже витримує великі навантаження та механічні пошкодження, завдяки міцному подвійному дроту;
 • легкість у монтуванні: замовивши готову клумбу у виробника Сітка Захід за один день можна змайструвати і вже насолоджуватися красою;
 • красивий зовнішній вигляд, виглядає стильно, стримано, мінімалістично та зі смаком, з відмінним поєднанням із квітами, парканом та іншими елементами ландшафтного декору;
 • багатогранність наповнення, тому точно знайдеться варіант, який припаде до душі замовнику, серед них: декоративне каміння, дрова, штучне скляне каміння, бита цегла, відрізки труб, сіно, граніт, мармур та інше.

Підбиваючи підсумки, хочеться додати, що квіткові контейнери та клумби з оцинкованої сітки https://sitkazahid.com/catalog/gabioni/c297/ – це безпрограшне поєднання із парканом з габіонів та іншими садовими елементами, що створюють чудовий ансамбль, виглядають оригінально та прикрашають територію стильно та надовго.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві