Чим обробити металеві стовпи для паркану, щоб вони не згнили?

Металевий паркан виробництва Сітка Захід настільки якісний, що не іржавіє десятиліттями, будь це паркан із секцій, сітки рабиці, габіонів або штахетнику. Але що на рахунок стовпів? Чи вирізняються вони такою ж хорошою якістю?

Стовпи в асортименті постачальника не дерев'яні, не з труби, а виготовляються з оцинкованої сталі і покриваються полімерним покриттям https://sitkazahid.com/catalog/stovpi/c277 , тому забезпечують міцність і стійкість будь-якої огорожі, якщо слідувати інструкції по правильному встановленню та бетонуванню. Чому саме полімерним покриттям? Полімерна фарба обрана завдяки надзвичайному захисту до різних зовнішніх факторів, таким як ультрафіолетове випромінювання, високий рівень вологості, перепади температур, різні опади. Крім того, володіє високим рівнем естетичності, адже лягає рівномірно, на відмінно фарбуючи поверхню металу.

Нержавіючі стовпи для огорожі

Як відбувається процес фарбування?

Метод порошкового розпилення дозволяє отримати високоякісне покриття не тільки основи, а й місць стиків деталей складної форми. Щоб добитися цього результату процес здійснюють у декілька етапів:

  1. Видалення бруду з металевого виробу способом промивання.
  2. Знежирення поверхні для поліпшення якості покриття.
  3. Осушення виробу.
  4. Розпилення порошку на поверхню металу.
  5. Переміщення виробу в спеціальну піч для полімеризації, в якій підтримується постійна температура для рівномірного нагріву поверхні продукту перед остаточним етапом.
  6. Плавлення в камері порошкових покриттів до суцільного шару розплавлених частинок порошку під впливом температури в 150 ° - 220 ° C.

У підсумку виходить порошкове покриття з чудовими характеристиками, стійке до ударів, землі грунту, і витримкою до значних впливів твердих тіл: таких як камені, пісок, або будь-яке інше дорожнє сміття. З першого ж забарвлення фарба на стовпі стає щільною, чим не може бути охарактеризована звичайна фарба, яка видасть даний ефект тільки якщо пофарбувати в декілька шарів. Полімерний шар не тьмяніє, не зникає з часом і може підтримувати насичені кольори і через роки навіть при постійному знаходженні на сонці. За такий продукт не треба хвилюватися, що фарба розтріскається і відколиться, порушивши товарний зовнішній вигляд, адже порошкові фарби є безперечним лідером по зносостійкості і довговічності служби. Вона вражає антикорозійними властивостями, і що не менш важливо екологічно чиста, тобто нешкідлива.

При виробництві використовується одна з кращих фарб на світовому ринку під колір огорожі для привабливої очам естетики. Тому замовникові не буде необхідно самостійно обробляти стовпи фарбою від іржі і гниття, все це за нього зробив виробник за допомогою професійного обладнання та якісних матеріалів.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві