Профнастил або штахетник - що краще

Вибираючи вид металевої огорожі, виникає питання який тип краще. Все більше росте тенденція на закриті паркан без проміжків, адже тоді територія не проглядається сторонніми перехожими і сусідами, а власник відчуває себе більш комфортно. Тому актуальним є запит на огорожі з профнастилу та штахетнику. Але який з них краще замовляти?

Профнастил - це оцинкований матеріал, який використовують для огорожі ділянок, організації покрівлі та монтажу стін промислово-господарських споруд. Виготовляють з листів холоднокатаної сталі, покриваючи їх цинком і полімерною фарбою для протидії агресивних зовнішніх факторів, які можуть призвести до утворення іржі. Для додання міцності профнастилу ще на стадії заготівлі його вигинають, піддавши під потрібний кут для рельєфності. Такий паркан вдало приховує ділянку від сторонніх очей, не буде іржавіти, легко монтується. Але володіє і недоліками, такими як не цікавий і простий дизайн, необхідність частого догляду за чистотою паркану, відсутність продування і попадання сонячного світла, що несприятливо вплине на ріст рослинності, невисока стійкість до вітрових погодних умов.

Штахетник - це металевий матеріал з покриттям з поліефірної фарби у вигляді вертикальних або горизонтальних планок, який монтується до каркасу з певним проміжком або без нього, в шаховому порядку. Він може позмагатися з профнастилом у візуальній складовій, адже виглядає красивіше, тому його частіше купують власники котеджів, вілл, комплексів, ресторанів, адже виглядає стильно і дорого, вдало поєднуючись з ландшафтним дизайном і живоплотом. Споживачам пропонується великий асортимент різновидів видів, типів покриття, дизайну, товщини і колірної гами з палітри RAL. До переваг можна віднести і те, що клієнт сам дизайнер свого паркану, адже може вибрати розмір проміжку між штахетами, рівень проглядності огороджувальної території і навіть зробити паркан різнобарвним. Він більш функціональний, міцний, практичний, легший у вазі і відповідно в транспортуванні, буде довго стояти при мінімальному догляді, а встановити огорожу нескладно.

Профнастил чи штахетник

Який паркан вибрати - вибір варіанту за клієнтом, але якщо проаналізувати функціональні характеристики і попит клієнтів - то огорожа з євроштахетника користується більшою популярністю через красивий зовнішній вигляд, можливість індивідуального дизайну і недорогу вартість, тому радимо купити її https://sitkazahid.com/landing/shtakhetnyk .

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві