Демонтаж паркану з сітки рабиці

Обрізати вузькі петлі паркану з рабиці, які з'єднуються з кріпленням стовпів, притримуйте сітку і видаліть всі кріплення зверху до низу. Ви можете укладати сітку огорожі прямо на землю, коли доберетеся до воріт, акуратно від'єднайте сітчате огородження. Зберігайте стулки воріт для паркану, на задньому дворі на даному етапі роботи. Починаючи з останнього стовпа паркану, звертайте сіткове покриття в один акуратний циліндр, повертаючись до першого несучого стовпа паркану. Якщо паркан перевищує довжину в 100 метрів, варто розділити сітку на 25-ти метрові рулони, з метою полегшити перенесення. Для поділу дротяного покриття використовуйте кусачки по металу.

Демонтаж несучих стовпів сітчастого паркану

Несучі стовпи, ймовірно, були залиті бетоном, коли здійснювалося будівництво парканів. Це рішення необхідно для якісного кріплення паркану в землю. Вам необхідно замочити землю навколо бетонного фундаменту кожного стовпа. Варто послаблювати тільки два або три стовпа одноразово. Якщо стовпи короткі і тонкі, ви можете використовувати лопату для вскопування по мокрій землі, яка втрачає свою твердість, що дозволяє вам дістатися до бетонної основи. Витягнути стовпи можна, використовуючи лопату в якості важеля. Якщо парканні стовпи досить високі і перевищують висоту в два метри, варто звернутися до вантажника, який допоможе вам витягти стовп в вказане місце. Іншим варіантом може стати оренда спеціалізованого обладнання, призначеного для зняття стовпів. Такі апарати можна орендувати у постачальників важкого устаткування і у виробників парканів. Це потужний пристрій з металевим сердечником, яке без зайвих зусиль допоможе вам витягти стовп.

Видаліть бетонний фундамент

Перед утилізацією стовпів, ви повинні видалити бетонний фундамент. Щоб зробити це, достатньо орендувати відбійний молоток і акуратно використовувати його в режимі цегла і бетон, навколо стовпа. Користуйтеся ручним молотком і стамескою, щоб акуратно зняти бетон з поверхні близькою до стовпа.

Якщо сітка в хорошому стані, ви можете використовувати її в іншому місці.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві