«Сітка Захід» та мотофестиваль «Шлях мольфара»

  • З 24 по 26 серпня у м. Вижниця відбудеться мотофестиваль для поціновувачів гірського мототуризму та ендуро «Шлях мольфара 2018».

Обожнюєте милуватись карпатськими краєвидами? Бажаєте гарно провести час у хорошій компанії? Мрієте покататись в горах чи навчитись орієнтуватись на місцевості? Хочете порелаксувати, насолоджуючись гірським повітрям та бурхливими водами Черемошу? Тоді ми знаємо, що Вам потрібно!
«Шлях мольфара» - подія, де Ви можете чудово провести дозвілля у компанії сім’ї чи друзів. Піші туристичні походи, маса розважальних заходів, змагання з маневрування на мотоциклах, групові мотозаїзди зі спортивного орієнтування, урочисті концерти, вечірні посиденьки навколо ватри зі смачною їжею та захопливими розповідями – і це далеко не все, що чекатиме Вас 24-26 серпня на фестивалі!
Керівництво компанії «Сітка Захід» не змогло оминути цю подію та долучилось до її підтримки у ролі спонсорів. Раді повідомити, що 25 серпня у рамках фестивалю відбуватиметься мотозаїзд, де прийматиме участь керівник відділу складу сировини та забезпечення виробництва - Дмитро Герасимич, який буде представляти честь нашої компанії. Запрошуємо всіх охочих!
Місце зустрічі – Чернівецька обл., м. Вижниця. Ласкаво просимо!

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві