Як кріпити металевий штахетник

Розвіюємо стереотипи про те, що встановлення - це складно. Якщо ознайомитися з докладними діями і мати мінімальну кількість інструментів, які практично завжди є в гаражі будь-якого хазяїна - то справа простіша простого. Професійні поради допоможуть заощадити на монтажі, якісно і міцно встановити огорожу своїми руками і зробити внесок в довгострокову безпеку території з красивим зовнішнім виглядом.

Що потрібно знати про євроштахетник в першу чергу, це те, що споруда має варіації. Встановлюють як в один ряд через бажаний проміжок, так і щільно один до одного шахматкою, щоб ніхто не переглядав особисту територію. Різниця в установці очевидна, відповідно в один або в два ряди через бажаний проміжок. При правильному підборі менеджером необхідних матеріалів - проблем з монтажем не виникне.

Встановлення штахетнику

Поговоримо докладніше про етапи. Процес монтажу проходить в шість кроків.

  • Перший крок - розмітка і очищення ділянки. Потрібно ретельно очистити місце під паркан від сміття, рослинності. Далі проводимо точні вимірювання і прокладаємо кілочки. Рекомендується встановлювати стовпи не далі, ніж відстань 2,5 м для міцності конструкції.
  • Другий крок - буріння ям під опори за допомогою автоматичного бура або лопати. Бажано додатково при викопуванні лунок використовувати щебінь перед бетонуванням, особливо в разі монтажу на піщаному і пухкому грунті. Глибина свердловин під стовпи в середньому становить від 50 до 70 см, а діаметр приблизно 30 см.
  • Третій крок - установка стовпів. Почати установку потрібно з кутових стовпів, а якщо ділянка знаходиться на нерівній землі - то і з місця перепаду висоти. Залити стовпи сумішшю з бетону, щебеню та піску і залишити на 2 дні.
  • Четвертий крок - зварка лагів до опорних стовпів. Процес повинен виконуватися строго горизонтально за допомогою будівельного рівня. Приварюються поперечні лаги шурупами в тон огорожі в 2 або 3 ряди, в залежності від висоти паркану. Для цього використовується зварювальний апарат. При цьому необхідно врахувати, що нижня лінія кріплення повинна знаходитися на відстані півметра від поверхні грунту, а верхня - приблизно на 20-30 см нижче найвищої точки стовпа.
  • П'ятий крок - монтування заглушок. Аксесуар важливий для того, щоб вода не проникала всередину і передчасно не з'явилася іржа.
  • Шостий крок - фінальний. Складається він з безпосередньої установки планок до зведеного раніше каркаса за допомогою саморізів. Для робіт використовується шуруповерт або дриль. Чому такий спосіб? Тому що це швидкий спосіб, який не вимагає спецобладнання і не впливає на зовнішній вигляд цілісної конструкції.

Якщо немає необхідного обладнання, то професійна бригада Сітка Захід з радістю прийде до вас на допомогу. Саме у нас Ви можете ознайомитися з асортиментом штакетин https://sitkazahid.com/landing/shtakhetnyk , купити паркан під ключ або ж ознайомитися з інструкцією з фото з самостійного монтажу.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві