Як відкрити вручну автоматичні ворота: аварійне розблокування при відсутності електрики

Для організації проїзду на приватні, дачні та промислові ділянки встановлюють секційні ворота зсувного типу з оцинкованого металевого матеріалу і додатковим покриттям полімерною фарбою. Відкатні або розпашні ворота з вбудованою автоматикою - це зручно, адже механізм полегшує процес відкриття або закриття конструкції і захищає територію від потрапляння небажаних гостей.

Для воріт краще використовувати якісну автоматику ROBUS 1000 або ROBUS 600 - лінію електромеханічних приводів для автоматизації з пультами управління, яка живиться від електромережі. Система перевірена роками використання, може бути охарактеризована ідеальним співвідношенням ціни і якості і має безліч позитивних відгуків клієнтів.

Автоматика для воріт

Але бувають випадки, коли планово або через аварійну ситуацію вимикають світло. У разі відсутності напруги в електромережі електропривод може бути розблоковано, якщо використати спеціальний ключ для переміщення воріт вручну. Ключ - невід'ємна частина комплектації автоматики для механічного відкривання поки не відновиться електроживлення. Якщо докладніше говорити про процес, то розблокувальний ключ потрібно просто вставити в електропривід і провернути. Таким чином за допомогою важеля розблоковується привід і ворота можна спокійно відкрити руками методом зсуву в напрямку відкриття. Відкрили, проїхали і закрили методом повернення розблокатора в початкове положення, провернувши ключ для блокування.

Але що робити якщо ключ загублений? Зняти електропривід, просто напросто розкрутити болти з гайками та відкотити конструкцію вручну. Коли світло відновиться - заново встановити електропривід з допомогою болтів, прикріпити рейку до стулки і підключити до живлення.

В якості альтернативи, можна використати резервну батарею PS124 або акумулятор резервного живлення, який дозволяє виконувати деякі операції при відсутності напруги в мережі. Це дозволить користуватись воротами без збоїв, як і раніше, до 12 годин поки подачу електроенергії не відновлять.

Ми розглянули різні варіанти розблокування автоматичних воріт при відсутності світла і сподіваємося допомогли не тільки купити автоматику https://sitkazahid.com/catalog/avtomatika-do-vidkatnih-vorit/p1137 , а й дали слушну пораду з приводу її експлуатації при непередбачених умовах, щоб уникнути негативних наслідків.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві