Як правильно укладати габіони

Монтаж габіонів - це оригінальний, простий і стильний варіант облагородження території. Тому якщо ви стежите за сучасними трендами і хочете відгородитися, а в доповненні бажаєте насолоджуватися естетикою форм декору, вибір габіонів - це правильно. Оформлення ландшафтного дизайну за допомогою огорожі і декоративних елементів в одному стилі з допомогою габіонів - ефективна і унікальна технологія облагородити будинок або дачну ділянку. Тисячі хвалебних відгуків клієнтів доводять, що цей вид паркану - це те, що потрібно.

Сфера виробництва огорожі не стоїть на місці. Тому, як одна з лідерів українського ринку, наша компанія, крім коробчатих, циліндричних і матрацних габіонів запустила у виробництво габіон нового виду - стовпчастий. Структура складається з оцинкованих секцій Дуос, тобто секції з подвійними поперечними прутами, які кріпляться до стовпів стандартними кріпленнями для секційної огорожі і наповнюються каменем. Головна особливість - це вузький діаметр, що несе за собою простоту монтажу і економить грошові ресурси на наповнювачі.

Переваги:

 • міцність граней, завдяки подвійним поперечним пруткам і товстому діаметру дроту;
 • оцинковане покриття, що дарує стійкість до утворення іржі через опади, хімічний вплив та інші негативні погодні явища;
 • антивандальна, ідеально рівна готова конструкція хвилеподібно не прогинається під вагою каменів, якщо порівняти з аналогами інших виробників, які для цього продукту економлять у використанні металу;
 • економія на наповнювачі, якщо порівняти з габіоном-коробом, через вузькі параметри;
 • економія часу і матеріалів, адже необхідно бетонувати тільки стовпи, а не весь каркас;
 • швидкий монтаж за допомогою установки кріплень саморізами до стовпа з обох сторін, з яким впорається навіть людина без досвіду, незалежно від довжини і висоти паркану.

Використання вузьких габіонів https://sitkazahid.com/catalog/gabioni/c297 - це оригінальний, простий і стильний спосіб огорожі. Тому не зволікай - замовляй, адже твої габіони вже чекають на тебе.

Секрети монтажу стовпчастих габіонів

Установка вузьких габіонів - процес простіше простого. Переконайтесь в цьому, ознайомившись з інструкцією монтування своїми руками:

 1. Закріпити секції, які виконують роль стінок, саморізами до стовпів з обох сторін.
 2. Укладання конструкції в заздалегідь підготовлені лунки глибиною від 30 см в залежності від того наскільки високий паркан.
 3. Вирівняти спорудження за допомогою будівельного рівня.
 4. Забетонувати стовпи сумішшю з бетону, щебеню та піску і дати їй не менше 48 годин на висихання.
 5. Встановити від кута до кута гачки біля основи конструкції.
 6. Заповнити рівномірно каменем більшого розміру нижню поверхню, попередньо встановивши тимчасову опорну основу з брусків по периметру. Камені повинні бути більше, ніж вічко сітки.
 7. Акуратно витягнути опорні бруски.
 8. Встановити гачки всередині конструкції для міцної фіксації.
 9. Наповнити середню частину габіонних конструкцій.
 10. Повторювати процес, фіксуючи гачки через кожні 30 см з кожним поперечним прутком секції.
 11. Наповнити до верхнього краю без використання кришки.

Сітка Захід пропонує як допомогу в установці за окрему плату, так і зробити монтаж самостійно. Тому довго не думай - захиститись стильно, якісно і зі смаком, а за монтаж не турбуйся.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві