Встановлення огорожі зі зварної сітки - покрокова інструкція

Монтаж металевого паркану - це просто навіть для тих, хто не має досвіду в будівельній справі. Зробити це можна без додаткових витрат в бюджеті, надійно і на століття своїми руками. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому вважаємо за свій обов'язок допомогти їм з установкою: або за окрему плату надати кваліфікованих фахівців, або безоплатно надати покрокову інструкцію. Тому ми розробили документ з поетапним монтажем з фото з деталізованою інформацією про кожен етап.

Почнемо з того, що монтаж основи для огорожі з зварного дроту можливий двома способами:

  1. Викопати яму і залити опорні стовпи бетоном.

2. Будівництво на анкерні пластини, тобто кріплення, які кріпляться болтами до раніше забетонованого грунта.

У більшості випадків, а саме в 99 монтажів зі 100 використовується перший спосіб. Даний вид монтажу підходить як для огорожі, де основним матеріалом служить сітка плетена рабиця, так і секційна огорожа з полімерним покриттям https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-eko/c292 .

Детальніше зупинимося на монтажі європаркану зі зварної сітки. Робота з монтування огорожі складається з 6 етапів:

  1. Нанести розмітку під стовпи по рівню для опори майбутнього сітчастого паркану з допомогою кілочків і шнура. Не використовуйте старі облізлі стовпи з труби, адже це погано відобразиться на зовнішньому вигляді зведеної конструкції.
  2. Очистити землю від рослинності, сміття, гілок, що може перешкодити бетонування.
  3. Пробурити лунки під стовпи глибиною мінімум 50 сантиметрів, завдовжки близько 300 міліметрів. Розмір параметра залежить від висоти майбутньої металевої огорожі: чим вище, тим глибше роблять лунку.
  4. Прикріпити в лежачому положенні полотно до стовпів з двох сторін спеціальними кріпленнями.
  5. Здійснити установку на грунт першої секції. Прямокутні стовпи опускаються в лунку і бетонуються. При піщаному і пухкому грунті в розчин бетону бажано поставити гравій та пісок перед бетонуванням, щоб краще зафіксувати каркас.
  6. Встановити інші секції за принципом першої. Кожна наступна навішується на попередній стовп за допомогою кріплень.

Придбання паркану у Сітка Захід - це хороша ідея і безсумнівно вдалий вибір, адже фахівці компанії допоможуть виготовити якісно товар, оцинкувати матеріал для підвищеної стійкості і довговічності використання, вибрати кращий варіант і тип для потреби клієнта. Не зволікайте, замовляйте кращий паркан з зварної сітки з професійною установкою або без, доповнюючи вуличний дизайн ділянки, тим самим роблячи частину вкладу в безпеку рідних, себе і майна.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві