Як правильно заповнювати габіони?

Оформлення ландшафтного дизайну за допомогою огорожі і елементів декору в одному стилі з допомогою габіонів https://sitkazahid.com/catalog/gabioni/c297 , розробленим за Вашими побажаннями - ефективний і унікальний спосіб облагородити заміський будинок або дачну ділянку. Безсумнівним достоїнством є те, що їх можна придбати без істотних капіталовкладень, швидко змонтувати і урізноманітнити раніше нудний дизайн креативними ідеями.

Але до головної переваги відносять наповнення. Вони настільки по-різному можуть заповнюватися, що його може обмежити тільки фантазія власника. Можете створювати справжні шедеври за допомогою металевих габіонних конструкцій, про матеріали наповнення яких до вас не здогадався ще ніхто. До найпопулярніших варіантів відносять:

  • класичне застосування - це такий варіант як натуральний камінь: граніт, доломіт, щебінь, галька, базальт, кварцит;
  • штучна або жива рослинність у вигляді квітів, декоративних дерев, трави, сіна або опалого листя;
  • бите скло, скляні пляшки, кристали, завдяки чому можна пограти з відтінками зведених конструкцій;
  • колоди різних сортів дерев для створення справжнього еко дизайну, що дивно впишеться в місцевість із зеленню і рослинністю.

Але що ж потрібно для того щоб правильно змонтувати габіонну конструкцію і який правильний метод наповнення? У цьому процесі допоможе покрокова інструкція з фото, що розміщена на сайті. Для початку потрібно врахувати особливості місцевості, зробити її рівною, очищеною від рослин і каменів, які можуть перешкодити встановленню. Після підготовки грунту робиться рів завширшки габиона, який бетонується до рівня землі. Наступним етапом буде встановлення габіонної сітки, увага, без наповнювача. Після розкладки металевих кошиків по їх периметру монтуються металеві гачки, для того щоб конструкція тримала форму. Коли габіони зайняли своє місце, вирівняні за допомогою будівельного рівня і зафіксовані, можна наповнювати конструкцію.

Правила заповнення:

1. Не варто заповнювати каркас відразу, а рекомендується для початку наповнити тільки половину внутрішнього простору.

2. Після цього стінки виробу стягуються гачками, які встановлюють кожні 30-40 см.

3. Наступний етап будівництва - повноцінне заповнення виробу до верху.

4. Далі встановлюється верхня кришка, а ділянки бічних сторін стягуються металевими спіралями.

Хоч монтаж і наповнення габіонної конструкції процес досить простий, але існує багато нюансів, тому у новачка можуть виникнути труднощі в технічних моментах. Якщо хочете отримати якісний паркан або ж декор - звертайтеся до фахівців, які на вищому рівні створять прекрасний вид ландшафтного дизайну.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві