Як розрахувати кількість сітки для огорожі

Бажаєте придбати огорожу для промислового або приватної території? Вже визначилися який матеріал з сітки зварної або плетеної використовувати, але не знаєте з якого боку підійти до вичислення протяжності, які параметри найкраще підійдуть для огородження території? Хочете дізнатися на яку суму розраховувати? Менеджери компанії з радістю порадять найкращий варіант - рабиця з параметрами для ваших потреб, і нададуть швидкий розрахунок за допомогою онлайн-калькулятора.

Якою інформацією потрібно володіти перед покупкою матеріалу?

1. Необхідний метраж

За допомогою рулетки виміряти потрібну довжину огородження від точки А до точки Б. Якщо на ділянці раніше не було огорожі, то здійснити розмітку за допомогою кілочків, шнура або троса, а потім виміряти протяжність. Стандартний об’єм рулону - 10 метрів, тому з легкістю можна вирахувати число одиниць товару.

2. Покриття

На ціноутворення впливатиме матеріал верхнього полотна:  оцинкований або з чорного дроту. Врахуйте, що металевий паркан з ПВХ https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicja-z-plastikovim-pokrittjam/c281 покриттям більш стійкий до корозії і несприятливого впливу.

3. Розмір вічка

Вирішіть який розмір потрібен. Якщо є дрібна живність, то краще вибрати комірку поменше. Якщо вибираєте сітку для городу або дачі, то краще з вічком побільше, для кращого проникнення світла.

4. Діаметр дроту

Чим товстіший діаметр, тим складніше деформувати паркан, тим кращими амортизаційними можливостями він володітиме.

5. Висота

Чим вище побудуєте паркан, тим краще він буде оберігати територію від небажаних гостей.

6. Кількість стовпів і кріплень

Для прорахунку кількості враховуйте, що стовп встановлюють на відстані не далі, ніж через 2,5 - 3 метри від попереднього. Робиться це для того, щоб огорожа була міцною і не провисала. Кількість кріплень потрібно обчислювати з урахуванням висоти. Наприклад, на метрову необхідно 2 кріплення, на 1,5 метрову - 3 штуки.

7. Спосіб установки

Прийміть рішення чи будете зводити паркан самостійно, чи довірите будівництво професіоналам.

Коли Ви визначилися з параметрами, можна переходити до розрахунку вартості. Як розрахувати скільки потрібно грошей на паркан? Щоб зробити кошторис замовлення самостійно, потрібно враховувати вартість сітки, кріплень, стовпів, при необхідності таких комплектуючих як воріт і хвірток. Наша компанія розробила систему знижок залежно від обсягів замовлення. Тому рекомендуємо фінальну вартість уточнювати у менеджера, який надасть фінальний розрахунок в офіційному документі, де чітко помітно різницю.

Підводячи підсумки, можна зробити висновок: чим більше вічко, нижче висота, більше довжина і тонше діаметр, тим дешевше ціна за погонний метр. Не поспішайте купувати у конкурентів поки не отримали розрахунок замовлення, адже ціна від виробника-постачальника Сітка Захід приємно здивує.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві