Як швидко і красиво пофарбувати паркан з штахетнику

Штахетник - це тренд останніх років в сфері огорожі ділянок. Це паркан з вертикальних або горизонтальних дощок, або ж, що їх називають штахет. Якщо раніше попитом користувався дерев'яний матеріал, то зараз на зміну дерева прийшов інший вид огорожі, зроблена з оцинкованого металу, покрита полімерним покриттям з матеріалу, який не шкодить екології. Сплав сировини та наступних шарів настільки якісний, що це дає можливість дати гарантію на продукт 20 років без змін зовнішнього вигляду.

Тому в більшості випадків паркани зі штахетнику, які недавно встановлені не потребують додаткової обробки, адже сумлінні виробники використовують оцинкований метал, покритий полімерним покриттям, який не піддається зовнішнім агресивним факторам, таким як ультрафіолетове випромінювання, різні опади, мороз, підвищена температура, висока вологість . Такі товари можна придбати в магазинах одного з 19 філіалів Сітка Захід, або зробивши замовлення онлайн на сайті.

Але що робити якщо купили неякісний, дешевий паркан невідомого виробника? Швидко злізла фарба, паркан поржавів або вицвів і вже не такий, як на фото з інтернету? Потрібно або купити новий, або оновити фінішне покриття старої огорожі. Тому розглянемо етапи фарбування паркану з євроштахетнику.

  1. Очистити металеву основу від старої фарби, іржі за допомогою наждачного паперу або шпателя, пилу, бруду за допомогою води з миючим засобом до ідеальної чистоти для подальшого покриття фарбою.
  2. Нанести грунтовку для того, щоб запобігти появі корозії і допомогти краще зчепити метал з фарбою.
  3. Пофарбувати паркан в залежності від типу металу за допомогою розпилювача, рідше за допомогою пензлика або валика. Наприклад, для чорних металів підійде акрилова фарба з високою опірністю до зовнішніх негативних факторів, для кольорових металів і оцинкованого матеріалу - однокомпонентна емаль з органічних розчинників, на будь-які неочищені від іржі поверхні - емаль з антикорозійним грунтом. Наносити фарбу потрібно в три шари, після повного висихання кожного, відповідно, в спецодязі для тіла і рук.

Як швидко і красиво пофарбувати паркан з штахетнику

Як бачите, фарбувати паркан просто, якщо використовувати гарну фарбу та інструменти. Але найкращою буде ідея відразу купити якісний товар https://sitkazahid.com/landing/shtakhetnyk , що не потребує фарбування, заощадивши при цьому кошти, сили і час.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві