Як зробити паркан з оцинкованої зварної сітки

Мрієте про стильний паркан, який вдало впишеться в дизайн ділянки будинку? Тоді вибір очевидний - секційний паркан зі зварної сітки з полімерним покриттям https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-eko/c292 або без ідеально впишеться в екстер'єр території вашої власності. Чому? Адже володіє рядом переваг, такими як мінімалістичний дизайн, тривала гарантія в експлуатації і антивандальні характеристики. Але чи складно буде встановлювати паркан? Процес складніше, ніж просто натягнути сітку рабицю, але під силу власнику з умілими руками.

Монтаж 3Д огорожі

Для монтування секційної огорожі з металевого дроту бажано володіти такими інструментами і матеріалами як:

 • ручний мотобур або ямобур;
 • шуруповерт;
 • арматура;
 • рівень будівельний;
 • рулетка;
 • лопата;
 • лом;
 • шнур;
 • нівелір лазерний (бажано);
 • бетонний розчин.

Якщо всі інструменти підготовлені - докладно ознайомимося з інструкцією і приступимо до роботи. Покрокові етапи установки:

 1. Підготовка

Перед початком проведення робіт по монтажу необхідно очистити територію від сторонніх предметів, дерев, рослин, коренів, сміття. На даному етапі в нагоді стане лопата.

 1. Розмітка

Нанести розмітку строго по центру майбутнього стовпа за рівнем за допомогою рулетки, кілочків і шнура. Відзначити за допомогою рулетки кути повороту огорожі, місця установки стовпів, розташування воріт і хвірток і натягнути шнур між ними для визначення кордонів за рівнем нівеліра.

 1. Буріння лунок

Пробурити ями під стовпи мотобуром або ямобуром глибиною мінімум 50 см, шириною 30 см на відстані 2,52-2,6 м одна від одної. Відстань залежить від способу кріплення хомутами і саморізами або кріпленням типу «Стандарт» до стовпа з отворами. Розмір ями залежить від висоти майбутньої металевої огорожі: чим вище - тим глибше роблять лунку. Також враховують глибину промерзання грунту, тому повинна бути на 20-30 см глибше точки промерзання.

 1. Бетонування

Стовпи опускаються в лунку і бетонуються. При піщаному і пухкому грунті необхідно додатково армувати отвори, а в розчин цементу додати гравій та пісок перед бетонуванням, щоб краще зафіксувати каркас. Верхня нитка натягнута за допомогою нівеліра дозволяє витримати потрібну висоту по всій довжині огорожі. Переконавшись у рівності - фіксуємо стовпи за допомогою підпірок.

 1. Установка секцій

Після того, як бетон набув твердості приступаємо до кріплення секцій до стовпів рифами назовні за допомогою спеціальних кріплень. Фіксація здійснюється за допомогою кріплень виду "Стандарт" або хомутами ідентичного відтінку до паркану. Процес повторюється з кожною панеллю.

Отже, всього 5 кроків і приватна територія облагородиться красивим зовнішнім виглядом і захистом на десятиліття. Дізнатися більш детальну інформацію про продукт і оформити замовлення можна, залишивши заявку на сайті https://sitkazahid.com/landing/sekciyna-ogorozha, або ж залишити запит на монтаж професійної бригади, якщо немає часу на самостійну установку.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві