Секрети фарбування огорож

Чи фарбували ви коли-небудь? Лавочку біля будинку, вікна, двері, бетонні сходи, перила, паркан на цвинтарі, дерев'яні, металеві елементи декору чи інші предмети? Хоч раз у житті кожній людині доводилося давати свіжий подих і друге життя застарілим предметам, фарбуючи їх. Використовуючи фарбу, незалежно від виду та виробника, ви точно стикалися з утворенням згустків через потіки, так званої апельсинової шкірки, через нерівномірність покриття та повітряутворення. Незалежно від того, це емульсійна фарба, акрилова, на органічному розчиннику, силікатна, на основі рідкого скла, потрібно опанувати тонкощі її нанесення для гладкого і щільного покриття.

Те саме стосується і огорож. Ми, як найкращий виробник на українському ринку, маємо унікальну технологію нанесення фарби на металеву основу. Роблять це не руками, а використовують сучасне автоматизоване обладнання, яке створює ідеальний верхній шар матеріалу на тривалий експлуатаційний термін, без зовнішніх змін. До того ж залучаємо найкращих спеціалістів-фарбувальників, щоб робота виконувалася суто спеціалістами своєї справи.

Розглянемо тонкощі процесу фарбування:

  1. Металевий дріт покривається гарячим цинком, що сприяє антикорозійності використаного матеріалу, що не виникає через агресивні фактори зовнішнього середовища, такі як температурні перепади, опади, ультрафіолетове випромінювання, підвищену вологість.
  2. Підготовка поверхні до фарбування складається із безпечної для навколишнього середовища металообробки за німецькою технологією Oxsilan, що забезпечує з'єднання шарів на хімічному рівні. Засіб сприяє більш якісному, стійкому до корозії та щільнішому покриттю на більш тривалий термін, без зовнішніх змін.
  3. Етап просушування надзвичайно важливий, щоб фарба згодом не розтріскувалася і не утворювалися бульбашки повітря, що в такому разі призведе до швидкої деформації верхнього шару.
  4. Фарбування в тупиковій печі полімерним шаром покриття для гладкості текстури. До того ж удосконалили виробництво настільки, що почали використовувати додаткове напилення титановими сполуками поверхні металу, що робить огорожу ще більш стійкою до корозії, більш надійною, довготривалою у використанні, міцною до деформації, блискучою та естетично красивою.
  5. Полімеризація у печі високоякісної імпортної фарби західноєвропейського виробництва в кольорі по лінійці RAL, від надійного постачальника з міжнародним ім'ям.

Як бачите секрет фарбування прихований у тому, щоб вибирати якісне обладнання, якісну фарбу, використовувати чисельні технологічні етапи виробництва та людей, які компетентно виконуватимуть свою роботу. Всі перелічені вище пункти ви знайдете в сучасному паркані в полімерному покритті https://sitkazahid.com/catalog/sekciji/c289/ від компанії номер один на українському ринку Сітка Захід, тому порада з вибору - очевидна.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві