Які бувають штукатурні сітки?

Штукатурна сітка - це полотно, яке використовується для внутрішніх оздоблювальних або зовнішніх фасадних робіт. Доцільність полягає в тому, щоб штукатурка армувалась для запобігання відшаровування від основи і утворення тріщин.

Який товар вибрати для цієї мети? Ринок багатий на асортимент металевої, скловолоконної, пластикової сітки. Оскільки ми виробники першої - детально охарактеризуємо даний різновид.

В яких випадках армують металевою? Якщо передбачається штукатурний шар більше ніж 30 см. Вибирати потрібно міцний матеріал, щоб втримав товстий цементний або гіпсовий розчин, який б не просів під тяжкістю. Будівельники радять зупиняти вибір на тонкій і гнучкій для того, щоб рівно лягала на поверхню, не випирала і не створювала вигини. А гнучкість дає можливість використовувати для круглих і кутових поверхонь.

Штукатурна сітка активно застосовується, коли планується така робота як:

- обробка стін;

- стяжка перекриттів;

- теплоізоляція матеріалів;

- утеплення підлоги.

Найбільш поширені види - це зварна, армована, подвійного кручення, рабиця. Розглянемо детальніше кожний з них.

Зварна https://sitkazahid.com/catalog/sitka-zvarna/c285  - вид будівельного матеріалу, допоміжний спосіб для втілення в життя сучасних будівельних проектів. Для виробництва використовують оцинкований дріт, тому готовий продукт стійкий до вологого середовища, корозії і здуття. Невелика вага дозволяє застосовувати в обробних роботах: кріплять на фасад, до стіни або стелі.

Армопояс найміцніший серед використовуваних сіток. Це кращий захист будівельних матеріалів від навантаження, що може стати причиною деформації споруди. Це вибір тих, хто цінує стійкість. Будівельники використовують для зміцнення кладки, коли зводиться цегляна стіна або фундамент, коли потрібно армувати залізобетонні конструкції або утеплити підлогу.

Маньє - це металевий матеріал із шестикутною формою вічка. Технологія виробництва - метод сплетення під кутом 120 градусів, де комірка схожа на бджолину соту. Сітка подвійного кручення в будівництві повинна існувати як невід'ємна частина, адже використовується для армування штукатуркою фасадних плит, зміцнення укосів, особливо актуальна для штукатурних робіт криволінійних і кутових поверхонь.

Рабица - плетений матеріал, який виготовляється з дроту, додатково обробляється цинком або ПВХ покриттям. Воно відповідає за довгий термін використання зі збереженням первісного вигляду протягом багатьох років. Користь в будівництві полягає в тому, що при натягу армує шар якісно, ​​роблячи його рівним, при цьому витримуючи температурні перепади. Може впоратися з великими шарами штукатурки. Здебільшого використовується при оштукатурюванні стін з цегли або глини.

Якщо необхідно захистити стіни від тріщин, збільшити міцність поверхні споруди і одночасно спростити будівельний процес, запобігши деформації стін - купуйте штукатурну сітку. У нашому магазині знайдете величезний асортимент товару, навіть більше, ніж де-небудь бувало.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві