Який паркан краще поставити на дачній ділянці

Кожен власник заміського будинку з територією, городиною чи садом бажає убезпечити майно від сторонніх, сусідів і тварин, щоб запобігти крадіжці, псуванню врожаю, затоптування квітів і прикрасити зовнішній дизайн володінь. Яка ж огорожа користується найбільшою популярністю в даній місцевості? Зварна секція, сітка, габіони, наповнені камінням, профнастил, дерев'яний паркан з брусів, кований, бетонний, профлист, з цегли або штахетник? Огорожа з металевої сітки рабиці!

Чому рабиця?

Плетений матеріал - ідеальний варіант для дачного паркану, адже володіє чудовою можливістю амортизації, цікавою структурою плетіння, тому красивим зовнішнім виглядом і антикорозійними характеристиками, а що найголовніше - бюджетної вартістю. Проста установка з мінімальними витратами часу і економією на підрядниках-будівельниках, адже цілком можна звести фундамент і паркан самостійно, незалежно від кількості метрів. Асортимент товарів https://sitkazahid.com/landing/sitka-rabicya, представлений на українському ринку, настільки широкий, що кожен клієнт знайде і вибере те, що шукає: паркан від тонкого до товстого діаметра, високий або низький, від найменшого вічка до найбільшого, як оцинковану сітку, так і з пластиковим покриттям бажаного кольору з усіма кріпленнями і стовпами. Використовуючи цинк і пластикове покриття з вторинної сировини в основі огорожі, виходить огорожа захищена від іржі, яка не піддається впливу ультрафіолетових променів, перепадам температури, сильному морозу, зберігаючи первинний вигляд, як мінімум 10 років. До основних функцій конструкції відносять її еластичність і збереження цілісності під механічним впливом різної сили і простоту в догляді. В якості продукту годі й сумніватися, адже виготовляється на новітньому обладнанні виробником Сітка Захід по стандарту ГОСТ, але не дивлячись на це можна купити сітку за дешевою ціною, адже вартість вказана без посередника.

Головні переваги вибору саме плетеної сітки для огорожі дачі, городу та саду:

  • амортизація конструкції;
  • дешева ціна;
  • легко встановити;
  • непіддатливість до корозії.

Підводячи підсумок, можна сказати, що готові огорожі з рабиці https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicja-z-plastikovim-pokrittjam/c281 еластичні, амортизуючі, міцні, надійно захищені від несприятливих впливів. Огорожа даного виду - це рівень, адже найбільш використовувана для огорожі дачних ділянок, щоб розмежувати власну землю, відгородитися від сусідів, непроханих гостей і естетично прикрасити територію.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві