Як зробити армопояс по газобетону

Плануючи будівництво будинку з газобетонних блоків, рано чи пізно доведеться зіткнутися з необхідністю покупки спеціального армуючого поясу з металу для кладки. Навіщо його встановлювати? Тому що армопояс відповідає за стійкість готової конструкції, якої відповідно не буде без даного сітчастого матеріалу, чого, відповідно, хотілося б уникнути при будівництві. Заливка бетонним розчином армованої сітки утворює міцну, суцільну, неперервну монолітну стрічку, що ще більше підсилює міцність зведеного об'єкта. З даними металовиробами дому не страшні ні навантаження перекриттів, ні покрівлі, ні нерівномірна усадка будинку.

Армопояс на газобетон

Виготовляється армопояс технологією автоматичної точкової зварки перпендикулярних прутів періодичного профілю ВР-1, параметри яких відповідають стандартам і специфікаціям ГОСТ і ТУ. Він здатний вирішити такі проблемні питання як розподіл навантаження від верхньої частини конструкції до нижньої, з'єднання елементів площини з суцільним об'єктом, уникнення розтріскування стін через деформації грунту, землетрусу або сильних вітрових навантажень.

Детально розглянемо необхідність установки армопоясу в газобетонних будинках:

  • зміцнити внутрішні і зовнішні стіни при будівельних роботах;
  • під час землетрусів підтримати сталу статику каркасу;
  • зменшити ризик появи тріщин;
  • додати жорсткості споруді;
  • рівномірно розподілити точкове навантаження поверхні на несучу стіну;
  • зафіксувати мауерлат під дах.

Як правило, при установці на опалубку, мауерлат або фундамент потрібно врахувати, що ширина карти армованого поясу або арматури повинна бути тонше, ніж товщина стінки, адже необхідно залишити простір, щоб покрити стіну ізоляційним матеріалом ззовні. Даний процес необхідний для створення ефекту теплоізоляції від холоду. Без додаткового матеріалу велика ймовірність появи цвілі на стелі вже готового будинку.

Ознайомившись зі статтею, не залишається сумнівів, що армована металева сітка є незамінною частиною побудови конструкцій з газоблоку. Величезний вибір варіантів армопоясу, ціни, параметрів висоти, товщини дроту та інших характеристик можете знайти в каталозі на офіційному сайті лідера-виробника сітки https://sitkazahid.com/catalog/sitka-armopoyas/c288 . Більшість будівельних компаній, підрядників і власників приватних будинків знайшли в асортименті потрібний варіант, щоб підсилювати стійкі конструкцій та зробити міцний фундамент, і залишилися задоволені якістю товару і співпрацею з постачальником.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві