Розміри комірки сітки рабиці: яку краще вибрати під свої потреби

Ми як виробники і постачальники пропонуємо широкий вибір рабиці з різним типом покриття, розміром комірки, товщиною дроту і ,звичайно ж, висоти https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279 . Кожен параметр відіграє свою роль у виборі і впливає на сферу застосування. Ми бажаємо підібрати товар кожного клієнта з урахуванням його потреб. Хтось вибирає сітку для огорожі дачі або городу і вважає за краще купити металовиріб, щоб тварини не псували і не поїдали урожай, а сусіди ненавмисно або навмисно не забрали територію землі, тому бажає купити дешево огорожу для розмежування території. Хтось бажає захистити особисту територію, тому йому потрібна міцна сітка з надійним покриттям на роки, тому обирають кольорову сітку з широким діаметром, яка вдало доповнить зовнішній вигляд двору. А хтось проводить ремонтні роботи і звертає увагу на тонку для штукатурних робіт.

Одним з основних параметрів, що впливає на вибір замовника незалежно від запланованої області застосування - це розмір вічка. Даний параметр свідчить про те, що сторони ромбовидної чарунки відповідають даному відрізку з урахуванням діаметру дроту і місця переплетення сусідніх. Які розміри пропонуємо в асортименті каталогу? Детально ознайомимося зі списком:

  • 20х20 мм;
  • 25х25 мм;
  • 35х35 мм;
  • 50х50 мм;
  • 60х60 мм.

Тепер поговоримо про сфери застосування, що допоможе розібратися без консультації фахівця який тип обрати. Сітка рабиця з дрібним вічком, до 35х35 мм часто характеризується поліпшеними амортизаційними характеристиками, тому її можна використовувати для просіювання і зведення кліток для дрібних тварин, щоб запобігти їх втечі. Сітку з великою чарункою, від 50х50 мм використовують для будівництва парканів. Дану сітку відповідно можна купити дешевше, вона легше у вазі, тому простіше буде її транспортувати і здійснити монтаж. А здатність пропускати світло для розквіту газону, квітника, саду або городини буде врази вищою.

РОЗМІРИ КОМІРКИ СІТКИ РАБИЦІ

Якщо говорити про ціноутворення, то чим більше матеріалу використано на рулон, тим дорожче він буде коштувати. Краще за все підібрати потрібний тип для будівництва або зведення огорожі або кліток допоможе компетентний менеджер нашої компанії. В інтернет-магазині або на оффлайн точці продажу у Вашому місті він підбере товар з ідеальною пропорцією потрібних властивостей і вартості.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві