Яку сітку вибрати для паркану: рабицю, зварну або пластикову

Вирішили захистити територію сіткою, але не можете визначитись якою саме? Який матеріал буде служити довше, якої товщини товар буде оптимальним для покупки паркану за помірною ціною, але настільки міцний, щоб надійно протистояти силовим діям? Чули багато порад, але найбільш слушними виявилися ідеї монтажу паркану з рабиці, зварної або пластикової сітки. Що ж радять фахівці?

Досвідчені професіонали в сфері огороджувальних конструкцій нашої компанії радять огороджувати ділянку сіткою рабицей. Чому? Рабиця https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279  - це практичний конструкційний матеріал, який виготовляється з дроту, який переплітають між собою, комплектують в рулони і натягують на опори у вигляді стовпів або труб. В результаті виходить паркан стійкий до корозії, з надзвичайними амортизаційними можливостями до механічних пошкоджень з тривалим терміном експлуатації. Додаткове покриття цинком або вторинним пластиковим покриттям дозволяє без особливого догляду зберігати естетичний зовнішній вигляд більше 10 років у вигляді надійного паркану, який легко встановити власними руками https://sitkazahid.com/blog-page/jak-natjagnuti-sitku-rabicju-na-parkan . Тому даний спосіб так люблять власники заміських будинків, дач, садів, і все частіше встановлюють, як огорожу спортивних або дитячих майданчиків, в зоопарках або фермах, зводячи вольєри.

Паркан з рабиці чи зварний

Огорожу з металевої зварної сітки краще вибирати тільки середнього або товстого діаметра, таких різновидів як 3д огорожа або з подвійними прутами Дуос, так як просто зварна сітка в рулонах тонкого діаметра не забезпечить стовідсоткову безпеку у вигляді захисту території. Вона найкраще підходить для облицювальних робіт, обробки стін, оштукатурювання поверхонь, зведення кліток для сфери тваринництва.

Не радимо використовувати для паркану пластикову сітку, якщо не бажаєте незабаром її замінити. Хоч побудова суцільнолита, без спайок, що надає їй міцності, її важко порвати, не іржавіє, тому що виготовлена ​​з пластику, але вона гнучка і тому не володіє антивандальними характеристиками. Пластикові сітчасті вироби добре підходять для інших цілей таких як підтримування городини, кущів, зведення каркаса для витких рослин або огорожі клумб, зонування території або будівництва кліток для домашніх птахів і кролів, захисту газонів від шкідників.

Перед покупкою огорожі потрібно уважно зважити всі за і проти і вибрати ідеальний паркан раз і на багато років. Сподіваємося, детально розглянувши запропоновані варіанти, наші фахівці допомогли прийняти вам правильне рішення.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві