Що таке матрац рено?

Яка конструкція найкраще підходить для зміцнення берегів річок від паводків і зсувів? Габіонна конструкція https://sitkazahid.com/catalog/gabioni/c297 з сітки подвійного кручення маньє використовується в регуляційних, берегоукріплювальних спорудах, а також в укріпленнях мостів, дамб, річкових берегів, доріг. Також вона має назву матрац рено, фото якого Ви можете бачити вище. Матрац рено - це об'ємна конструкція, яка має значну перевагу перед бетонною спорудою, адже не вимагає основи і може встановлюватися в будь-який період року. Товар легко зв'язується дротом, заповнюється каменем, в результаті чого утворюється гнучка стіна, яка може фільтрувати воду. Таке середовище сприяє розростанню рослинності, відповідно ще більшому зміцненню грунту.

Матраци рено інструкція

Для того щоб споруда якісно виконувала свої функції, потрібно відповідально поставитися до її монтажу. Конструкцію можна встановити самостійно, але краще зверніться до професіоналів. Але якщо Ви все-таки вирішили встановити габіони рено самостійно, Вам необхідно ознайомитися з інструкцією, купити сітку маньє і додатковий дріт, камені для наповнення, кусачки, плоскогубці, металеві стрижні і кілочки.

Крок 1. На рівній поверхні розкладіть матрац рено, розміри якого Ви вибрали, симетрично розташувавши полотно.

Крок 2. Вертикально розташуйте матрац і скріпіть дротом уздовж верхніх кромок безперервним відрізком, що сприятиме якісному зміцненню конструкції.

Крок 3. Тепер обидві частини габіонів потрібно зігнути і зв'язати таким чином, щоб всі частини були на однаковому рівні.

Крок 4. Обережно укласти на поверхню геотекстилю конструкцію, щоб уникнути прорив дротом.

Крок 5. Матраци зв'язуються між собою в незаповненому вигляді двометровою стороною до верху. Закріпити їх можна за допомогою забивання кілочків в верхніх кутах. Матрац рено з легкістю можна відрізати самостійно, якщо стандартна заводська конструкція є більшою, ніж потрібно.

Крок 6. Далі можна приступити до заповнення габіонів за допомогою техніки або вручну. Важливо пам'ятати, що при зміцненні схилів потрібно заповнювати конструкцію знизу вгору каменем розміром від 75 мм. При зміцненні схилів матрац рено слід закріпити на вершині кілочками на відстані не більше двох метрів. Для підвищеної міцності їх можна залишити і після монтування. Це ж стосується для основи з м'яким і сипучим грунтом. Враховувати потрібно і те, що з часом камінь зсядеться, тому матрац потрібно наповнювати з надлишком.

Крок 7. На фінальному етапі установки конструкції потрібно закрити її кришкою, скріпивши її дротом з чергуванням одинарних і подвійних вузлів.

Відповідно, якщо дотримуватися вищевказані кроки, Ви зможете зміцнити схил від зсуву, річку від паводку. Завдяки матеріалу, з якого робиться конструкція, вона надійно захищена від ерозії, що сприяє слугуванню конструкції десятками років.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві