Як кріпити сітку до стовпів?

Огорожа з сітки рабиці є одним з найбільш затребуваних варіантів облаштування паркану з сітки. Це виправдано, адже ціни на матеріал доступні, огородження має високий рівень амортизації і легкий в установці. Бонусом є те, що можна заощадити і облаштувати сітчастий паркан своїми руками, уважно вивчивши процес його будівництва.

Як кріпити сітку рабицю https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279  до стовпів? Команда Сітка Захід, яка встановила тисячі огорож, ділиться інформацією про подробиці процесу. Для початку потрібно вивчити каталог з фото, визначитись з потрібним розміром, довжиною та покриттям, купити сітку рабицю і кріплення. Далі залишилося уважно вивчити інструкцію і чітко повторити монтаж. У підсумку вийде цілісна огорожа з кращими амортизаційними можливостями.

Кріплення сітки

Детальна інструкція установки паркану з плетеної сітки рабиці:

1. Розмітка ділянки.

За допомогою шнура зробити заміри і нанести розмітку на ділянку, яку потрібно огородити. Під кожен стовп потрібно встановити кілочки. Відстань між ними не повинна перевищувати 3 метри.

2. Встановлення стовпів.

Перед установкою стовпців відбувається буріння отворів, ширина яких повинна бути діаметром 30 см, глибина 50 см, при цьому необхідно дотримуватися вертикалі. Це допоможе створити естетичний вигляд і запобігти перекосу готової конструкції. Далі встановлюється опора для сітки, засипається гравієм і бетоном.

3. Розмотування рулону сітки.

Розмотувати потрібно, поклавши край полотна вниз, навколо своєї осі, щоб спіралі не зв'язувалися між собою. Це допомагає запобігти спотворенню сітки і її деформацію.

4. Кріплення сітки рабиці.

Даний етап вимагає максимально рівномірного розмотування, натягування полотна і одночасної фіксації сітки до стовпа. Кріплення для сітки рабиці під саморізи утримує споруду від провисання. В процесі необхідно з'єднати всі полотна рабиці. У кожному рулоні є додатковий дріт, який знадобиться, щоб закріплювати полотна між собою. Кріпитися це досить швидко, адже всього за кілька хвилин дріт повністю прокручується між вічками. Прикріплювати сітку потрібно для цілісної конструкції.

5. Натягування сітки.

Кріплення сітки відбувається за допомогою натягувача, який допомагає натягнути дріт по периметру сітки рабиці. Без натяжки огорожі загрожує швидке провисання.

Ми пропонуємо, як самостійний спосіб монтажу, так і допомогу наших фахівців. Можливо встановити, як металевий з полімерним покриттям, так і оцинкований паркан. Перший варіант заощадить бюджет, але все ж другий варіант є більш якісним гарантом довгострокового використання паркану з сітки рабиці.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві