Що таке сітка для кладки: як і де використовується

Сітка для кладки - це незамінна складова при будівництві цегельних стін, з газобетонних блоків, фундаментів будівель. Виготовляється даний вид металовиробу зварним способом, методом автоматичного зварювання поперечно розташованих низьковуглецевих холоднотягнутих дротів періодичного профілю ВР-1 в карту з вічками квадратної форми. Доцільність даного виробу велика, адже використовують для посилення несучих і ненесучих конструкцій, що будуються, прийняття навантаження від ваги вищих поверхів, даху, перекриттів, усунення можливості попадання бетонного розчину в пори матеріалу основи споруди, тим самим забезпечуючи теплоізоляцію, захисту від тріщин і руйнувань цегли і відповідно готової конструкції в цілому.

Основними характеристиками є ГОСТ стандартизація виготовлення і відповідність технічним умовам, тому можна бути спокійним, що матеріал придатний у використанні в будівельних роботах. Вибираючи задіяти в будівництві сітку для кладки, забудовник ще й економить, адже можна купити дешево і за її рахунок знизити витрату бетонного розчину.

Сітка для кладки

У яких же випадках застосовують кладочную сітку, або як її називають армопояс або армована сітка? Розглянемо докладно обов'язкові способи застосування, ті сфери, де без неї не обійтися:

  • будівництво будівель з використанням різних матеріалів, наприклад цегли і каменю, для запобігання появи на стиках тріщин через термічне розширення, перепади температур, зсуви ґрунту;
  • зведення об'єкта в холодну пору при низьких температурах, що в іншому випадку уповільнює процес схоплювання бетону;
  • проведення стяжки підлоги для стійкості і міцності конструкції;
  • нанесення на стіни товстого шару штукатурки, адже без сітки велика кількість матеріалу не буде просто напросто триматися;
  • армування вентиляційного отвору;
  • використання при зведенні теплої підлоги;
  • мета армувати фундамент або підвищити міцність будівель;
  • для будівництва несучих стін, прорізів, плит перекриттів і кутів.

Якщо говорити про правила установки, то як правильно змонтувати армопояс можна дізнатися в наступний статті, якщо перейти за посиланням https://sitkazahid.com/blog-page/jak-pravilno-zrobiti-armopojas.

Підводячи підсумки, можна стверджувати, що сітка кладки - це важливий елемент основи кладки для збільшення несучої здатності стіни і будівництва міцних конструкцій різних розмірів без тріщин на роки.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві