Відмінності 2D від 3D огорож

На сьогоднішній день все більшою популярністю користуються паркани з окремих зварених панелей, зроблені з тонких металевих прутків. Вони виготовляються в трьох варіантах. У даній статті ми докладніше проінформуємо вас про найпоширеніші варіанти металевого паркану.

Секційна огорожа - це надзвичайний захист територій від зловмисників в доповненні з естетичним декоруванням території. Секція найкраще підходить для приватних будинків і дач, підприємств, загальнодоступних для населення місць по типу парків, заправок і парковок. При правильному виборі типології огорожі і якісному монтажі - вона здатна служити Вам не один рік.

Про корисні властивості і функції секційного паркану сумнівів годі й шукати. Але постає інше питання: який же тип секції обрати? У чому відмінність 2d сітки від 3d? Огорожа, яка має горизонтальні і вертикальні зварні прутки і рифи жорсткості по одній стороні - це зварений 3д паркан з основною особливістю - V-подібним вигином. Він виробляється як в бюджетному варіанті, так і зі стандартними параметрами. Товщина прутків можлива від 3 до 5 мм. Це універсальна огорожа, яка найбільше підходить для аграрної сфери, огородження електростанцій, шкіл, садків і домашніх садиб.

Другий варіант - секція Pro, або 2д паркан https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-duos/c294 , який має два горизонтальних прутки, зварені між собою, які забезпечують надзвичайну міцність і стійкість від вандалів. Секційний 2д паркан виконаний в одній площині, без рифів жорсткості, вигинів і найкраще підходить для приватного сектора, спортивних майданчиків і промислових об'єктів, оскільки має високі параметри захисту. Такі паркани також називають триплексом, через побудову секції з трьох прутків.

Залежно від потреб покупця, можуть бути запропоновані як формат 3d сітки, так і 2d сітки, які, як Ви бачите на фото, відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, а й своєю конструкцією. Можливо замовити паркан зеленого, антрацитового, коричневого кольору або без покриття оцинкований в натуральному сірому кольорі. При потребі великих обсягів для ділянки великої площі або для власного магазину - Ви можете здійснити індивідуальне замовлення і купити огорожу будь-якого бажаного кольору.

Можна виділити такі відмінності 2Д і 3Д огорож:

  • ударостійкість, завдяки подвійним або одинарним пруткам;
  • різниця у вазі, адже 2д секція важча;
  • захист від перелазу: через плоску секцію перелазити більш складно, в цьому її основна перевага;
  • відмінність у зовнішньому декоруванні: з рифом і без, тому їх візуально просто відрізняти між собою;
  • ціна: 3д паркан дешевший, ніж 2д.

Підводячи підсумки з питання вибору кращої огорожі 2д або 3д - однозначної відповіді немає. Все залежить від моделі, функціональних обов'язків огорожі і місцевості, на якій її будуть встановлювати. При виборі секційної огорожі з сітки гіттер потрібно довіритися професіоналам, так як вони точно знають який паркан краще застосувати для конкретних потреб, добре ознайомлені з його функціоналом, вартістю і доцільністю.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві