Що таке зварні габіони і чим вони відрізняються від плетених?

Піддалися актуальному тренду і бажаєте огородити територію а в додаток насолоджуватися естетикою форм декору? Тоді габіони - це те, що потрібно! Плетені або зварні: який вид обрати? Гортаєте каталог, вивчаєте асортимент, але складно визначиться з типом габіонної конструкції? Не проблема, фахівці Сітка Захід внесуть ясність і допоможуть з вибором.

Плетені габіони створюються з тонкого дроту товщиною до 4 мм, який скручується методом подвійного кручення для створення шестикутних вічок. Називається ця сітка - маньє. Завдяки тому, що у виготовленні застосовується не зварювання, а плетіння, такі габіони володіють гнучкістю. Конструкція забезпечує рівномірний розподіл ваги по периметру і міцну фіксацію наповнювача. Плюс полягає в тому, що навіть при пошкодженні одного з вічок конструкція залишається цілісною і камінь не розсипається.

Основним способом застосування даного виду є берегоукріплювальні роботи, ландшафтне будівництво, захист від каменепадів.

Види плетених габіонів:

  1. Матраци рено – стіна, що за формою нагадує мат. Це об'ємний каркас, який не потребує основи та відмінно фільтрує воду цим самим зміцнює грунт. Використовують найчастіше для укріплення схилів.
  2. Джамбо - збільшена версія матраців рено, відповідно, використовується на великих площах. Наприклад, в портових бухтах, біля берегів морів, річок, каналів, в основі мостів.
  3. Террамеш - підпірна стіна з габіонів, модульна ступінчаста система армування схильних до зсувів грунтів.

Коробчатий габіон https://sitkazahid.com/catalog/gabioni/c297 - конструкція відповідної форми виготовляється з дроту завтовшки 4 мм, яка попередньо оцинковується. Виготовлення відбувається методом автоматичного точкового зварювання в місцях перетину. Металевий короб відмінно тримає форму, тому з його допомогою створюють шедеври ландшафтного дизайну, справжні арт-об'єкти. Використовують габіони власники приватних будинків, ресторанів з чудовим смаком, адже можна створити паркан і елементи екстер'єру в одному стилі, і в добавок з ідентичним наповненням.

Цілі використання:

  • огородження ділянки, зонування і розмежування території з наповненням з різних видів каменів;
  • для створення садових конструкцій: клумб, фонтанів, мангалів;
  • для будівництва лавок, столів, ступенів і інших елементів ландшафтного дизайну.

Підводячи підсумки, відмінність між видами габіонів разюча. Полягає в способі виробництва, товщині дроту, формі вічка, конструкції короба, сферах використання. Плетена сітка затребувана в будівництві укріплень, зварна - зведенні огорожі і дизайні.

Фахівці нашої компанії допоможуть прийняти правильне рішення, якщо бажаєте захистити ділянку і облагородити територію. Вони підберуть зварні габіони з потрібними параметрами на основі запиту, а детальна інструкція допоможе швидко встановити конструкцію.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві