Як швидко пофарбувати сітку рабицю на паркані: 4 способи

Вже декілька десятків років огорожі з сітки-рабиці не втрачають популярності серед власників приватних будинків і територій, житлових комплексів, парковок, приватних володінь, сонячних станцій, аграрних угідь, малого домашнього господарства, дачі або саду. Але що робити, якщо прослуживши з десяток років, сітка піддалася корозії? Або купити нову, або пофарбувати стару, тобто привести зовнішній образ паркану в доексплуатаційний стан.

Спочатку потрібно здійснити вибір фарби по металевим поверхням з алкідних, акрилових або емалі для захисту від іржі на металі. При плануванні процесу слід враховувати те, що не вийде уникнути даремно витраченого матеріалу через структуру побудови, а першим обов'язковим етапом буде очищення щіткою по металу дроту від іржі і обробка антикорозійною ґрунтовкою і знежирюючим розчином для того, щоб фарба краще лягла на основу.

Як пофарбувати рабицю

Далі приступають до фарбування. Виділяють наступні способи фарбування за допомогою матеріалів:

  1. Кисть

Предмет дає перевагу в тому, що можна дістати фарбою у важких місцях. Але це не найефективніший варіант, адже обидві сторони потрібно фарбувати по черзі з витратою великої кількості фарби, яка буде просто-напросто виливатися під час процесу. Мінусом є і те, що паркан довго сохне, що підвищує ризик ще тривалий час після забруднити речі, тіло і домашніх тварин.

  1. Валик

Вважається найбільш ефективним способом, особливо якщо використовувати валик з довгим ворсом. В додаток, якщо виконувати роботи з помічником, можна нанести на дві сторони одночасно. Ще даний спосіб дозволить заощадити на фарбі.

  1. Краскопульт

Вважається одним з найбільш швидких способів фарбування, але неекономним у витраті фарби. Слід враховувати, що разом з сіткою забарвиться і навколишні предмети, трава, рослини, квіти, будівлі. Тому щоб пофарбувати, одягають захисний одяг, тримають інструмент під нахилом 30-50 градусів, а на протилежну сторону ставлять тимчасовий щільний щит або ж металевий лист.

  1. Хутряна рукавиця

Цей варіант дуже популярний через фарбування сітки рабиці за допомогою хутряної рукавиці. Для цього потрібно вивернути її навиворіт і одягнути на руку, а для уникнення фарбування рук, надіти під неї гумову рукавичку. Процес досить простий, адже необхідно опустити руку в фарбу і фарбувати. Метод стовідсотково гарантує, що профарбується кожна комірка.

Вище ми навели методи фарбування сітки рабиці, але все ж краще купувати сітку рабицю з ПВХ, пластиковим покриттям або з оцинкованого дроту https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279 , або ж аналог - зварну сітку в полімерному покритті. Якісно виготовлена ​​сітка з даного складу, гарантовано прослужить 10 років, що обійдеться набагато дешевше, ніж фарбувати паркан кожні 2-3 роки.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві