Якої марки потрібен бетон для армопоясу: правила заливки

Будівельні магазини пропонують широкий вибір матеріалів для будівництва та ремонту, в тому числі і бетон різної марки, виробника, характеристик і, відповідно, вартості. Але який вибрати найкраще, щоб зробити бетонну заливку? Марка бетону М200 або М250 найбільш вдало підходить, якщо планується заливка армуючої стрічки на газобетон при зведенні стін майбутнього будинку.

Детальніше розглянемо поняття армопоясу https://sitkazahid.com/landing/armopoyas. Армована стрічка - це елемент кладки, яку потрібно використовувати, як основу установки перекриттів між поверхами, побудови стін, зведення систем покрівлі, основи під мауерлат. Конструкція допомагає збільшити жорсткість будинку, його міцність і здатність протистояти сильному вітру, усадці грунту. Пояс з армованої сітки і бетону допомагає перерозподілити точкове навантаження несучих поверхонь на цілісний каркас, щоб запобігти деформації стінки надійно, довговічно і ефективно.

Бетон - невід'ємна частина кладки. Розрахунок співвідношення пропорцій компонентів суміші найпопулярніших позицій, якщо бажаєте здійснити виготовлення самостійно, за допомогою бетономішалки:

  • М200: цемент М400, пісок, щебінь (1: 3: 5);
  • М250: цемент М400, пісок, щебінь (1: 2: 2).

Як правильно залити бетон для армопоясу?

Температура повітря, при якій потрібно заливати армопояс, повинна бути плюсовою. У спекотну погоду важливо регулярно змочувати конструкцію, щоб запобігти появі тріщин. Тільки в цьому випадку конструкція набуває максимальної міцності. Але на допомогу завжди готові прийти пластифікатори і добавки, які прискорюють затвердіння цементу і допомагають запобігти процесу кристалізації води.

Процес заливки, як правило, нескладний процес, але результат зовнішнього вигляду багато в чому залежить від дотримання певних правил. Час схоплювання бетону при монтажі армопоясу залежить від погодних умов, температури повітря і марки розчину.

Рекомендації професіоналів щодо наповнення армованої кладки:

  • рекомендується починати бетонування рано вранці;
  • заповнювати сумішшю потрібно цілісно, ​​швидко, безперервно, адже повністю незаповнена субстанція не повинна встигнути затвердіти;
  • почекайте повного затвердіння, опалубку можна зняти через 3-4 дня, але конструкція повинна вистоятись не менше 3 тижнів;
  • висота пояса повинна бути не менше 20 см;
  • процес необхідно виконувати чітко по горизонталі за рівнем.

Дотримуючись простих порад по установці армопоясу, вибираючи якісні матеріали, такі як арматура або армована сітка https://sitkazahid.com/catalog/sitka-armopoyas/c288 і бетон, отримаєте міцну конструкцію, яка витримує землетрус, зсув грунту, сильні вітри і навіть буревії.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві