Профнастил або сітка рабиця для паркану: що краще, дешевше і простіше в монтажі

Майже будь-який шматок землі вимагає огородження, будь це сад, дача, город, котедж, вілла або будинок в селі. Вибираючи матеріали для огорожі, слід звернути увагу на багато чинників, такі як доступна ціна, легкість установки, тривалість служби і, звичайно ж, естетичний вигляд. Серед найпопулярніших варіантів, які відповідають перерахованим вище характеристикам виділяють огорожу з дротяної рабиці або з листів профнастилу. Детальніше розглянемо характеристики кожного, щоб допомогти з правильним вибором.

Огорожа з профнастилу легка в монтуванні, адже досить закріпити болтами на каркас. Паркан легко піддається ремонту, буде служити десятиліттями при мінімальному догляді, адже має захисне полімерне покриття, забезпечуючи захист території від сторонніх очей, вітру, зовнішнього шуму і пилу. А в додаток буде відмінно поєднуватися однією кольоровою гамою з дахом будинку, адже асортимент наповнений різними кольорами і відтінками.

Сітка рабиця славиться доступністю ціни і простотою монтажу, адже купити можна недорого і до того ж заощадити на підрядниках по установці. Потрібно всього лише замовити доставку сітки, закріпити її до наявних стовпів і натягнути дріт для натягування, щоб запобігти провисання конструкції. Все це можна здійснити без додаткової потреби побудови фундаменту. Вона не заважає проникненню сонячних променів, сприяє зростанню рослинності і врожаю, стійка до агресивних зовнішніх факторів, таких як опади, висока вологість, вигорання через УФ промені.

Профнастил чи рабиця

Проаналізувавши переваги матеріалів, ми можемо зробити висновок, що загальною перевагою є те, що вони будуть стояти довго без особливого догляду, відносно легкі за масою, швидкі і прості в установці, що навіть новачок може впоратися своїми руками із завданням. Відмінності стосуються зон огорожі. Профнастил встановлюють ті, хто бажає приховати територію від небажаних поглядів, а сітку рабицю, де потрібно зонувати ділянку, виділити межі, де зовнішній вигляд і складність не є важливі, де виникає бажання продемонструвати навколишньому світу висаджену флору і клумби, де вкрай необхідно сонце для зростання рослинності.

Тому завдяки низькій ціні рабиця заслуговує того, щоб бути більш популярною, ніж профнастил, тому вибір очевидний, сітка - вибір номер один https://sitkazahid.com/catalog/sitka-rabicya/c279 .

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві