Як встановити хвіртку в паркані: поради експертів

Вирішили зупинити вибір і придбати металеву хвіртку із прутів в унісон з секційною огорожею від виробника Сітка Захід? Вам чітко зрозуміла інструкція по установці паркану, але ви тривожитесь, коли замислюєтесь про встановлення хвіртки? Не знаєте, як правильно змонтувати так, щоб сторонні не змогли потрапити на особисту територію будинку або дачі, не можете знайти чітких рекомендацій по установці? Не проблема, фахівці з виробництва зробили все, щоб процес монтування займав не більше години, завдяки максимальній укомплектованості, а професійні монтажники створили для зручності замовників покрокову інструкцію установки з фото візуалізацією.

Найпопулярнішою позицією нашого виробництва вважається хвіртка з подвійними прутами, https://sitkazahid.com/catalog/vorota-ta-hvirtki/c298 укомплектована замком з ключами, різної висоти, відповідно до довжини паркану. Продукт відповідає європейським технологічним стандартам і розроблений з урахуванням сучасних тенденцій ландшафтного дизайну. Посилена антивандальна, протикорозійний захист, цілісна комплектація, швидкий монтаж, довгостроковість використання, недорога ціна, чим не може відзначитися, наприклад, з профнастилу, профлиста або дерев'яна - роблять секційну металеву хвіртку невід'ємною частиною захисту ділянки наших клієнтів.

Фіртка для паркану

З перевагами вибрати хвіртку нашого виробництва ми ознайомилися, тому перейдемо до практичної частини - встановлення. Монтаж настільки простий, що процес можна виконати власними руками, без додаткової допомоги фахівців. Для цього потрібно всього кілька елементів:

  • каркас;
  • комплектуючі матеріали: ручка, болти, замок з ключами, планка для замка;
  • розчин для бетонування.

Маючи дані складові, можна сміливо переходити до установки:

  1. Очистити ділянку від зайвого сміття, рослинності.
  2. Пробурити або викопати ями під стовпи глибиною від 50 до 80 см, в залежності від висоти каркаса і структури грунту.
  3. Вирівняти цілісну конструкцію, знявши бруски, адже для зручності замовника, при виготовленні на заводі їх встановлюють між каркасом і стовпами.
  4. Закрутити завіси до рівності.
  5. Забетонувати стовпи сумішшю з щебенем і піском.
  6. Змонтувати латунну серцевину і ручку на пластину.
  7. На стовп встановити запірну планку для чіткої фіксації при відкритті.

Тому можна зробити висновок, що інструкція проста і доступна, адже лише одну годину часу і хвіртка готова. Однак до послуг, що надаються додатково, пропонуємо і допомогу професійних монтажників.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві