Як встановити стовпи для огорожі

Монтаж паркану на перший погляд процедура складна, але якщо розібратися в деталях, уважно вивчити покрокову інструкцію, то процедура не така й важка, на ділі вдається під силу людині без досвіду в будівельній справі.

Який паркан встановити найпростіше? Металевий з сітки https://sitkazahid.com/catalog/sekciji/c289 , а не як би ви могли подумати з профнастилу. Чому даний матеріал? Адже спосіб установки складається всього з двох основних етапів: установка стовпів і кріплення сітки до опори. Установку можна замовити на сайті постачальника https://sitkazahid.com/landing/sekciyna-ogorozha або здійснити своїми руками. Для бажаючих заощадити - це ідеальний варіант. До того ж процедура проста і незатратна за часом, тому секційний паркан користується підвищеним попитом.

Встановлення стовпів для паркану

Тому докладніше розглянемо етапи монтажу опори майбутнього огородження з секцій. Процес складається з таких послідовних кроків:

  1. Розмітка території

Коли межі власності вже визначені, старий паркан демонтований, то можна приступати до обрису нового. Ретельно очистіть ділянку від сміття, опалого листя, коріння та іншої рослинності для того, щоб нічого не заважало встановити паркан рівно. Для цього за допомогою шнура або товстої нитки прокладете кілочки строго по центру майбутнього опорного стовпа, дотримуючись вертикалі, і простягаєте його по периметру. Для цього додатково краще використовувати будівельний рівень, щоб майбутня опора була максимально рівною, адже в іншому випадку готова конструкція не встановлюється правильно і не буде відповідати заявленим антивандальним характеристикам.

  1. Буріння ям

Пробурити лунки мотобуром, так буде швидше, або акуратно викопати ями глибиною мінімум 50 см, діаметром 30 см. Відстань залежить від довжини секцій. Стандартні панелі мають ширину 2,5 м, тому в залежності від виду кріплень - на відстань від 2,5 до 2,6 м. Глибина лунки залежить від висоти майбутньої огорожі: чим вища, тим вона потрібна глибша. Також чинником, що впливає на процес вважають місцевість установки: чим більш холодний клімат в зимовий сезон, тим глибше роблять лунку, а якщо бути точніше, то на 20-30 см глибше точки промерзання землі.

  1. Бетонування

Стовпи опускаються і бетонуються. Дуже простий метод, якби не одне але - потрібно враховувати склад грунту. При піщаному необхідно додатково армувати отвори, тобто додати при замішуванні бетонного розчину щебінь, гальку, гравій або інший вид каменю і пісок. Це стовідсотково допоможе міцно зафіксувати каркас. Переконавшись в рівному розташуванні - фіксуємо стовпи за допомогою рівня, а саме встановлюємо підпірні дерев'яні бруси і залишаємо на декілька днів для висихання бетону.

  1. Кріплення сітки до стовпів

Закріпіть кожну панель по черзі за допомогою кріплень до стовпа.

Декілька кроків і паркан готовий. Тому при виборі огорожі - вибирайте секційну, адже її легко встановити власними силами, заощадивши гроші, але отримавши якісний захист території.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві