Порівняння відкатних та розпашних воріт: що краще і які вибрати

Відкатні розпашні ворота

Сітка Захід виробляє свою фірмову продукцію - ворота, як доповнення до секційного паркану для промислового і колективного використання. Згідно з вподобаннями клієнтів ширина продукції досягла 8 метрів, тому кожен замовник отримає товар для одночасного захисту території і в'їзду автомобіля бажаного розміру.

Типологія продукту від Сітка Захід

Ворота з оцинкованого металу, покриті полімерною фарбою французького виробництва - найкращий вибір для установки на приватних, дачних і промислових територіях. Продукт відповідає європейським стандартам виготовлення, адже володіє європейським сертифікатом якості СЄ 1822901. Це означає, що товар високо оцінений від а до я: вироблений якісно способом автоматизованої зварювання, має міцне термостійке покриття і гарний зовнішній вигляд, виконаний з урахуванням сучасних дизайнерських тенденцій. Це і є головна перевага металовиробів виробника Сітка Захід, адже тільки наша продукція серед українських заводів, які виготовляють огорожі з металу має сертифікат вищого рівня. Додатково оснащені автоматизацією відкриття, що означає, що ворота поєднують захист і естетику.

Як виробник, ми проаналізували кращі існуючі і пропонуємо на вибір наступні варіанти:

 • розпашні https://sitkazahid.com/catalog/vorota-rozpashni/c300 , які відкриваються в обидві сторони, за бажанням клієнта можна вибрати внутрішнє або зовнішнє відкривання;
 • відкатні, які відкриваються, рухаючись вздовж огорожі.

Ворота з зварної металевої сітки з подвійними прутами товстого діаметра стовідсотково захищають огороджувану ділянку від сторонніх. Кожен власник даного надійного, простого в монтажі, довговічного і якісного продукту задоволений своєю покупкою, про що свідчать численні відгуки задоволених покупців.

Підсумувавши вищесказане, розпашні, відкатні ворота володіють таким рядом переваг:

 • вандалозахисна структура, завдяки структурі будови;
 • довгострокова експлуатація;
 • антикорозійний захист, їм не страшні ні дощ, ні сніг, ні перепади температур, ні ультрафіолетовий вплив;
 • широкий вибір кольорів, особливостей https://sitkazahid.com/landing/vorota-i-hvirtki.

Які ворота кращі?

Який тип вибрати краще? Немає однозначної відповіді на дане питання, як то кажуть на смак і колір споживача. Для когось головним аргументом прийняття рішення служить ціна, для когось якість і гарантія, для когось функціональні можливості і комплектація автоматикою. Якщо говорити про недоліки, то їх практично немає. Єдиним мінусом можна назвати прозору структуру будови, адже територія огороджувальної ділянки буде доступна для сторонніх очей.

Головні відмінності воріт відкатних від розпашних:

 • різниця в комплектації: в першому випадку складається з цільного каркаса, мегарейки, зі складною комплектацією, відповідно більшою кількістю елементів, у другому - з двох симетричних частин, стовпів і стулок, які в підсумку утворюють цілісний каркас;
 • спосіб відкриття: уздовж паркану або перпендикулярно під кутом 90 градусів;
 • відмінність у економії простору чи ні за рахунок способу відкриття;
 • перші частіше оснащують автоматичним відкриттям, чому сприяє їх структура;
 • відмінність у складності робіт по монтажу, більш прості в монтуванні розпашні;
 • різна вагу за рахунок різної кількості складових;
 • різниця у вартості, тому потрібно враховувати, що чим більше елементів і матеріалу використано, тим дорожче продукт.

Не дивлячись на різницю в зовнішньому вигляді, системі будови і способі відкриття, обидва типи конструкцій виконані якісно, ​​витримують значні механічні пошкодження і навантаження, мають тривалий термін служби і можливі в варіаціях в унісон з парканом і хвірткою під індивідуальне замовлення.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві