Як зробити каркас для огорожі?

Кожному кораблю потрібна гавань. Кожній людині потрібен будинок, місце, де йому раді, де він відчуває себе затишно. Але для того щоб зробити будинок не тільки комфортним, а й безпечним - встановіть паркан, відокремивши власні кордони. Установка огорожі - це вигідне капіталовкладення у власний захист, безпеку рідних і особистого майна.

Який же паркан обрати? За безліччю опитувань споживачів секційна огорожа https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-eko/c292 лідирує, порівняно з головним конкурентом - металопрофілем. Він заслужено користується популярністю останні декілька років, адже довговічний в експлуатації, мінімальний в догляді, робити його легко і він приємно радує ціною.

Що ж зробити для того щоб матеріал служив якомога довше? Для того щоб паркан довго виконував функції, потрібно правильно встановити каркас. Для будівництва каркаса секційного огорожі використовують прямокутні металеві стовпи з цинковим покриттям 60х40 міліметрів з товщиною металу 1,2 міліметра з брендованою заглушкою і бетонують їх. І повірте, прямокутний профіль виглядає більш естетично, набагато надійніший, ніж стовп, де за основу служить труба.

Покроковий монтаж основи для огорожі:

1. Очищення ділянки

Почати потрібно з того, щоб очистити ділянку від сміття і рослин. Переконайтеся, що місцевість рівна. Якщо ні, то найкращим способом вирівняти її, буде метод видалення зайвого грунту, або здійснення насипу. Якщо поверхня знаходиться на схилі, то ознайомтеся з методами установки на нерівній ділянці за допомогою нівеліра.

2. Нанесення позначок

Коли грунт підготовлений до монтування, встановіть початковий і заключний кол і натягніть між ними шнур або трос по периметру.

3. Буріння лунок для фундаменту

Залежно від м'якості і якості грунту, глибина свердловин повинна становити від 50 до 70 сантиметрів. Тому висота стовпа повинна бути на даний відрізок вище, ніж секція. У випадок піщаного або пухкого грунту в лунку бажано поставити камені, такі як гравій або щебінь, щоб забезпечити повну опорну фіксацію огорожі.

4. Встановлення стовпів

Під стовп обов'язково покласти камінь, не менший за його розміри. Це потрібно для того, щоб уникнути просідання грунту під бетоном.

5. Бетонування конструкції

Після приєднання секції до стовпів конструкція опускається в лунку і бетонується. Якщо фундамент не підготовлений до стовпів, то використовують анкерні п'яти, які не передбачають бетонування, а кріплення відбувається відразу до грунту. Таким же способом встановлюють додаткові аксесуари, такі як ворота і хвіртки.

З докладною інструкцією установки з фото можете ознайомитись на сайті. Як бачите будівництво настільки просте, що всього за декілька годин проведете бетонування, побудуєте каркас і закріпите секції https://sitkazahid.com/catalog/sekciji/c289/ , тим самим убезпечите територію навколо будинку. В результаті паркан з секційних панелей буде захищати територію десятки років, радувати око і дарувати відчуття спокою.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві