Скільки коштує встановити паркан під ключ?

У вас стара огорожа? Бажаєте облагородити територію і придбати нову? Вже навіть обрали бажаний вид, адже так сподобалося як мінімалістично та ефектно виглядає паркан на заправці, де заправляєте автомобіль, парковці біля роботи, і навколо школи, де вчаться діти. Але який бюджет виділити на покупку і установку?

Ви правильно зрозуміли мова піде, звичайно ж про секційну металеву огорожу https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-eko/c292 . Безперечно, кожного клієнта цікавить така інформація як вартість за 1 метр погонний. Встановлення огорожі під ключ робота трудомістка і витратна, тому вимагає значних фінансових вкладень, особливо якщо потрібно захистити ділянку великої площі. Але якщо облаштовуєте ділянку для себе і плануєте забезпечити максимальну безпеку для сім'ї та майна, то з необхідністю значних вкладень прийдеться змиритися. Але тут є і величезна перевага - адже металевий паркан з полімерним покриттям встановлюється раз і служить багато років. З економічної точки зору вкладати гроші в матеріал, який буде радувати око більше 15 років - вигідне капіталовкладення.

Ціна формується таким чином: чим нижче висота, менший діаметр і кількість прутів на листі, тим дешевша ціна. Відповідно, чим більше матеріалу використовують, тим дорожче виріб. Вартість в прайс-листі вказана без установки, комплектуючих, таких як ворота і хвіртка, їх можна придбати додатково. Бонусом є те, що компанія має лояльність знижок, яка залежить від обсягів замовлення. Персональний менеджер допоможе купити кращий паркан для Ваших потреб і проконтролює поставку в короткі терміни в будь-яку область України.

Команда Sitka Zahid створює і продає огорожу з сітки, а також надає послуги зі встановлення, при необхідності проводить демонтаж. Вартість  встановлюється за погонний метр. Але установка процес нескладний, в чому можна пересвідчитись ознайомившись з інструкцією з фото на сайті. Тому на вибір покупця пропонуємо зробити як самостійний монтаж, так і встановити огорожу за допомогою фахівців. Варіант ставити своїми руками дозволить заощадити, але будівництво за допомогою бригади монтажників - хороший внесок у безпеку і гарантія довговічної експлуатації в термін, який зазначений у технічній документації до товару.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві