Якою має бути висота дачного паркану?

Завдяки великій кількості представлених на ринку будівельних матеріалів, сьогодні можна вибрати виготовлення і встановлення паркану для дачі потрібної висоти. При цьому характеристики цієї огороджувальної конструкції з точністю будуть відповідати всім необхідним вимогам і побажанням власника ділянки.

Однак при виборі огорожі питання про те, якою має бути висота дачного паркану, виникає одним із перших. Необхідно відзначити, що висота дачного забору сьогодні може становити від декількох десятків сантиметрів до трьох метрів. Цей параметр залежить як від місця розташування огородження, так і від його функціональних характеристик.

Також, вибираючи тип і висоту огорожі, варто враховувати такі важливі параметри, як:

- міцність огорожі (характеристика багато в чому залежить від виду використовуваних матеріалів і способу установки);

- прозорість (суцільні паркани створюють тінь. Сітка-рабиця і дерев'яний штахетник пропускають сонячне світло, що дуже актуально для тих дачників, які займаються вирощуванням різних кольорів, овочів і ягід. Як правило, прозорий паркан встановлюють між сусідніми ділянками).

Очевидно, що висота дачного паркану залежить і від його розташування. Як правило, максимальною висотою володіє огорожа, розташована по периметру ділянки. А невисокі паркани, зводяться на ділянці, що прилягає до дачного будиночка, і не тільки служать огорожами, а й прикрашають територію.

Невисокі декоративні огорожі застосовують в ландшафтному дизайні, розмежуванні саду на основні зони, ускладнюванні підходу до небезпечних об'єктів, наприклад, ставу.

Тому вибираючи огородження, варто враховувати свої бажання, думку сусідів і місцеві нормативні акти.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві