Паркан з дротяної сітки

Дротяна сітка рабиця - це один з найпростіших і найбільш доступних матеріалів для огородження садової ділянки.

Огорожа з такої сітки довговічна, а установка його вельми проста: на розміщених через рівні проміжки стовпчиках кріплять несучий дріт, а саму сітку рабицю просто прив'язують до них, попередньо зафіксувавши з кожного кінця. Щоб натяг сітки не слабшав, стовпчики вкопують у землю на 1/3 їх висоти.

У високій огорожі (на бетонних стовпах) бажано прикріпити кінці сітки до стіни. Але можна цього й уникнути, зміцнивши стовпи підпорами. Відстань між стовпами залежить від висоти паркану.

Для сітки рабиці, висотою півтора метра, стовпчики розміщують на відстані не більше 2 м, а стовпчики з натяжними муфтами - не далі 8 м один від одного.

Сітку рабицю випускають з осередками різної форми, що втім не грає ніякої ролі при її установці. За виключення естетичної частини. Якщо необхідно наростити рулон, який закінчився, місце з'єднання краще розташувати у стовпчика, але можна з'єднати шматки сітки металевими прутками, що простіше, ніж скріплювати окремі осередки між собою дротом.

  1. Щоб уникнути провисання сітки, натяжні муфти розташовують через кожні 8 м. Для рівномірного натягу сітки по всій висоті в крайній ряд осередків вставляють металеву смугу, яку кріплять потім до стовпа.
  2. Щоб уникнути розпускання вічок і не поранитися об гострі кінці дроту, їх зчіплюють між собою і загинають плоскогубцями.
  3. Після установки стовпчиків прокладають несучий дріт (трос), кріплять його скобами до стовпів і рівномірно натягують.
  4. Розкочують сітку і попередньо кріплять її до стовпа не натягнутої, а потім підтягують за вставлену в крайні осередки смугу і остаточно кріплять.
  5. До несучого дроту сітку прив'язують через кожні 20 см відрізками м'яким дротом.
Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві