Підготовка земельної ділянки під встановлення паркану

Зробити зовнішній вигляд ділянки оригінальним і благородним допоможе незамінний елемент кожної приватної території - паркан. Купили нову ділянку і бажаєте захистити його межі? Або хочете оновити старий іржавий паркан і замовити огорожу https://sitkazahid.com/catalog/sekciji-standart-kolor/c291 , відповідну сучасним тенденціям? Тоді дійте, але перед цим обов'язково ознайомтеся з азами установки огорожі, адже для красивого естетичного вигляду потрібно правильно встановити фундамент, і неважливо простий або стрічковий, тому до даного процесу необхідно попередньо підготуватися. Як? Уважно вивчивши інструкцію професіоналів монтування https://sitkazahid.com/blog-page/vstanovlennja-ogorozhi-zi-zvarnoyi-sitki-pokrokova-instrukcija.

Установка паркану

Перед початком процесу важливо звернути увагу на рельєф і тип ґрунту, сезонність установки. Місце під майбутнє будівництво повинно бути очищено від різного виду сміття і вирівняно. Саме будівництво починається з розмітки території, точкою відліку якої будуть вхідні конструкції, тобто ворота і хвіртка. Далі потрібно позначити місця під установку стовпів на відстані 2,5-3 метри, до яких згодом буде кріпитися захисна конструкція. Важливий момент: потрібно строго дотримуватися вказаної відстані, не перевищувати її, адже в іншому випадку огорожі загрожує швидке провисання. Для розмітки найкраще використовувати такі матеріали як дерев'яні кілки, вимірювальна лінійка або рулетка і шнур. Тут все просто - встановлюються кілки в кутах ділянки, а між ними натягується шнур. Решта точок розміщуються вздовж шнура на рівній відстані одна від одного.

Короткий опис процесів підготовки ділянки під монтаж огорожі:

  • очищення території від сторонніх предметів, коренів і гілок дерев, сміття, каменю, опалого листя;
  • розмітка місця для стовпів;
  • визначення кутів повороту огорожі;
  • натягування нитки між стовпами для визначення основи майбутньої огорожі;
  • геодезичні роботи з визначенням рівня перепаду рельєфу по висоті, вирівнюванням при ухилі;
  • буріння отворів під стовпи або труби в землю на 200 міліметрів нижче глибини сезонного промерзання грунту місцевості. Також варто пам'ятати, чим більш висока огорожа, тим нижче потрібно бурити. Довжина лунки під опору повинна бути невелика, діаметром всього 30 см;
  • бетонні роботи: монолітне бетонування стовпів розчином з бетону, щебню та піску і безпосередня установка огорожі.

Дотримуючись простого способу підготовки ділянки до монтування огорожі, кожен клієнт в результаті отримує металевий секційний паркан, з профнастильного листа, металопрофілю, паркану або будь-якого іншого варіанту, який буде стійким, відповідати гарантіям, служити довго і радувати погляди своїм зовнішнім виглядом і стилем.

Схожі статті
Новини, які можуть бути Вам цікаві